strona główna Nowości rynkowe Inspekcyjne lampy marki Osram
2023-03-29, ostatnia aktualizacja 2023-03-29 14:51

Inspekcyjne lampy marki Osram

Fot. Osram

Oferta warsztatowych lamp serii LEDinspect to oprawy przeznaczone głównie dla użytkowników profesjonalnych, ale nie tylko. Do szerokiego portfolio produktów dołączyły niedawno nowe lampy, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach, wśród nich nowe czołówki, które zapewnią optymalne oświetlenie w najtrudniej dostępnych miejscach.

EDinspect Flexible Head Torch to zakładana na głowę lampa z paskiem diod, które mogą świecić w trzech trybach – z pełną mocą 115 lm, ograniczoną do 50 lm lub w trybie migania. Wbudowane akumulatory pozwalają na pracę nawet do 5,5 godziny, a ładowanie trwa 1,5 godziny. Dzięki klasie ochrony IP 42 lampa jest odporna na warunki atmosferyczne i upadek z wysokości.

LEDinspect Wearable Necklight składa się z dwóch lampek połączonych elastycznym paskiem. Strumień świetlny ma wartość 130 lub 265 lm, a każdą z lampek można przestawiać w zakresie 90 stopni. Elastyczny pasek pozwala założyć lampę na szyję lub głowę albo wykorzystać magnes. Po naładowaniu oprawa może świecić przez 3 lub 4,5 godziny, zależnie od wybranego trybu, a samo ładowanie trwa 1,5 godziny.

Producent udziela na te oprawy dwuletniej gwarancji.

LEDinspect Flexible Head Torch, to lampa zakładana na głowę z paskiem diod

Tagi

Osram  Lampy Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023