strona główna Wydarzenia Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal
2019-07-04, ostatnia aktualizacja 2019-07-04 14:39

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

Fot. Inter Cars

Fot. Inter Cars

W ostatni weekend czerwca na terenie Targów Kielce odbyła się kolejna edycja imprezy tuningowej Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal.

W tym roku w wydarzenie zaangażowała się firma Inter Cars i jeden z jej działów – Inter Cars Motorsport i Tuning.

Setki projektów, obecność najlepszych motoryzacyjnych marek oraz atrakcje w postaci driftów i wyścigów ściągnęły do Kielc rzesze entuzjastów modyfikacji samochodów. Padł kolejny rekord frekwencji – targi odwiedziło ponad 16 500 gości z różnych stron Polski. Czekały ich wydarzenia, które nie były dostępne w poprzednich latach.

W trakcie festiwalu można było nie tylko podziwiać motoryzacyjne projekty i oglądać pokazy driftu; była to także okazja do spotkania z przedstawicielami marek, które oferują produkty do pielęgnacji i modyfikacji aut. Znaleźli się wśród nich Ravenol, Eibach, Ulter Sport i wielu innych. Przeprowadzono też szkolenia w ramach prowadzonego przez Inter Cars programu Show Car.

Na festiwalu można było spotkać znane postacie. Pośród gwiazd motorsportu, które odwiedziły imprezę, byli Bartosz Ostałowski (ambasador Inter Cars), Gosia Rdest i Michał Ratajczyk. Cała trójka wzięła udział w panelu dyskusyjnym: goście opowiedzieli wówczas o swoich planach na najbliższą przyszłość.Wasi dostawcy

Polecane