strona główna Aktualności Rozstrzygnięcie konkursu "Startuj po nagrody"
2019-08-21, ostatnia aktualizacja 2019-08-21 09:44

Rozstrzygnięcie konkursu "Startuj po nagrody"

Fot. Lumag

Fot. Lumag

W Budzyniu odbyła się uroczystość wręczenia nagrody głównej w konkursie „Startuj po nagrody”, zorganizowanym przez firmę Lumag – właściciela marki Breck.

Nagrodę główną w postaci Fiata 500X odebrała pani Karolina z Nowego Dworu Gdańskiego.

W czasie uroczystości dnia 14 sierpnia br. ambasador klocków hamulcowych marki Breck, Krzysztof Hołowczyc, opowiadał o włoskich wojażach, wyścigach, pięknych trasach i o doskonałym hamowaniu.

Wybór Fiata 500X na nagrodę główną konkursu i włoskie klimaty towarzyszące uroczystości nie były przypadkowe. W drugim kwartale 2019 roku marka Breck podkreślała swoją przewagę nad konkurencją z Italii. Potwierdziły to badania klocków Breck. Droga hamowania ze 120 do 80 km/h jest krótsza o 12 metrów (przy ciśnieniu 80 barów w układzie hamulcowym). Zużycie klocków – podczas testów hamowania typowego dla warunków miejskich, pozamiejskich, górskich i autostradowych – jest niższe aż o 55%. Średni współczynnik tarcia (w różnych warunkach użytkowania) jest wyższy o 8% od włoskiego konkurenta.

Inne osoby, które wzięły udział w konkursie, także zdobyły atrakcyjne nagrody – a wśród nich dziesięć kart przedpłaconych o wartości 1000 złotych na dowolne zakupy oraz 100 pakietów bezpieczeństwa o przybliżonej wartości 250 złotych.

Triumfatorka w odpowiedzi na pytanie „Jak Twoim zdaniem Breck wygrywa z Włochami?” ułożyła krótką rymowankę zakończoną mocnym akcentem: „To są fakty, a nie bzdura! W testach Włochom mięknie rura”. Pani Karolina – jeszcze nie mająca prawa jazdy – przetestowała komfort siedzenia za kierownicą Fiata 500X i działanie klaksonu. Później została zabrana przez Krzysztofa Hołowczyca na przejażdżkę wokół fabryki.

Tagi

Konkurs  Breck Wasi dostawcy

Podobne

Polecane