strona główna Aktualności Akcja "Mechaniku postaw na Bilstein"
2021-04-12, ostatnia aktualizacja 2021-04-12 11:08

Akcja "Mechaniku postaw na Bilstein"

Fot. Bilstein

Fot. Bilstein

Do 30 kwietnia trwa promocjaa Bilsteina przeznaczona dla lokalnych dystrybutorów. Jednym z jej elementów jest zaproszenie mechaników do uczestnictwa w programie Heroes in Blue (Błękitnych Bohaterów).

Promocją „Mechaniku postaw na Bilstein” objęta jest cała oferta: amortyzatory, miechy powietrzne, kolumny airmatic, zestawy zawieszeń, sprężyny oraz łożyska górnego mocowania, elementy ochronne i odbojniki. Za ich zakup na kwotę 3000 złotych netto nabywca otrzymuje zestaw odzieży warsztatowej (czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki robocze).

Akcja prowadzona jest przez oficjalnych partnerów marki Bilstein: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar. Na początku kwietnia do promocji dołączył Inter Cars.

Heroes in Blue (Błękitni Bohaterowie) to program dla mechaników zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. W jego ramach Bilstein udostępnia dodatkowe materiały techniczne i porady praktyczne, informacje o nowościach, promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń i wspólnych rozwiązań napotykanych wyzwań. Udział w programie jest bezpłatny.

Więcej informacji: workshop.bilstein.com/pl/mechaniku-postaw-na-bilstein/

Tagi

Promocja  Bilstein  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023