strona główna Aktualności Denso na targach Automechanika 2021
2021-08-31, ostatnia aktualizacja 2021-08-31 12:06

Denso na targach Automechanika 2021

W dniach 14–16 września firma Denso przeprowadzi na żywo relację online ze swojego stoiska na targach Automechanika Frankfurt 2021.

Tegoroczna wystawa odbywa się w formacie „Digital Plus”, a Denso planuje w pełni wirtualną obecność.

Goście będą mogli dołączyć do sesji online za pośrednictwem platformy internetowej Automechaniki i wziąć udział w quizie, w którym będą mieli szansę na wygranie wartego 200 euro zestawu upominków z logo Toyoty Gazoo.

Platforma pozwoli przeglądać informacje o produktach i usługach Denso, porozmawiać z przedstawicielami firmy i być jednymi z pierwszych, którzy usłyszą wiadomości o planach przedsiębiorstwa związanych z europejskim niezależnym rynkiem części zamiennych.

Najważniejszą z tegorocznych zapowiedzi będzie wprowadzenie produktów PowerEdge w Europie. PowerEdge to marka produktów w korzystnej cenie. Produkty takie są już popularne w USA, gdzie przynoszą korzyści firmom działających na rynku wtórnym. Od września na europejskim rynku wtórnym dostępna będzie gama wycieraczek i sprężarek PowerEdge; więcej szczegółów zostanie ujawnionych na Automechanice.

Denso wykorzysta to wydarzenie również do zaprezentowania swojej przyszłości jako firmy zrównoważonej.

Swoim klientom i partnerom handlowym Denso może zapewnić bezpłatny kupon wstępu na Automechanikę. Pula kuponów jest ograniczona. Zainteresowani powinni skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Więcej informacji: www.denso-am.pl

Tagi

Denso  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane