strona główna Aktualności ProfiAuto Racing Cup 2021
2021-10-11, ostatnia aktualizacja 2021-10-11 12:32

ProfiAuto Racing Cup 2021

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

Ponad 400 osób wzięło udział w IV edycji ProfiAuto Racing Cup – cyklu zawodów wyścigowych i szkoleń dla przedstawicieli sieci ProfiAuto.

Finał tegorocznych zmagań odbył się w na początku października na torze Silver w Szczecinie. Przedstawiciele warsztatów z Polski, Czech i Słowacji mieli okazję poznać najnowsze trendy w branży i wymienić się doświadczeniami.

Tegoroczne wydarzenia, odbywające się na 12 torach w Polsce i za granicą od czerwca do października, wyłoniły zwycięzcę Kartingowych Mistrzostw ProfiAuto Serwis. W części szkoleniowej głównymi tematami były m.in. kwestie obecnej sytuacji na rynku warsztatowym, efektywnego prowadzenia serwisu pod kątem finansowym czy profesjonalnej obsługi klienta. Jak podkreślają organizatorzy, każdego roku ta seria spotkań cieszy się dużym powodzeniem wśród członków sieci, którzy doceniają zarówno jej merytoryczne, jak i rozrywkowe elementy.

Zwycięzcą ProfiAuto Racing Cup został przedstawiciel ProfiAuto Serwisu Cartec ze Świdnicy (Partner Auto Centrum Matusiewicz), a miejsca drugie i trzecie zajęli odpowiednio ProfiAuto Serwis Maciej Lorens (Partner Auto Expert Dzierżoniów) oraz ProfiAuto Serwis Epo-Trans Ewa Ozimek (Partner Data-Auto).

Sponsorami ProfiAuto Racing Cup 2021 były firmy Brembo i MANN-FILTER, które ufundowały nagrody w postaci zegarków Ferrari oraz okularów VR Oculus Quest 2.

Tagi 

Wasi dostawcy

Polecane