strona główna Wydarzenia Sukces firmy NordGlass w zawodach Master Fitter 2012
2012-11-22, ostatnia aktualizacja 2012-11-22 07:21

Sukces firmy NordGlass w zawodach Master Fitter 2012

Grzegorz Wroński

NordGlass

Grzegorz Wroński

The International Master Fitter Competition to międzynarodowe zawody, których uczestnicy dokonują naprawy i wymiany szyb samochodowych. Impreza, nad którą patronat objęła organizacja International Automotive Glass Federation, odbywały się w Düsseldorfie w dniach 25 i 26 października podczas targów GlassTec.

Zawody składały się z czterech konkurencji, z których każda oceniana była przez innego sędziego. Uczestnicy rywalizowali wykonując zadania sprawdzające ich umiejętności oraz przestrzeganie zasad BHP. Zawodnicy wymieniali szyby boczne, tylne, czołowe oraz naprawiali uszkodzenie punktowe. W poszczególnych konkurencjach obowiązywały ograniczenia czasowe. Oceny wystawiano według szczegółowej listy opisującej każdą czynność, która powinna być wykonana podczas naprawy i wymiany szyby.

Polskę w zawodach reprezentował Grzegorz Wroński – montażysta z firmy NordGlass. Pokonał on ośmiu rywali i zajął trzecie miejsce, uzyskując 211 punktów (zwycięzca zdobył tylko o 8 punktów więcej). Przedstawicielem firmy NordGlass był także trener montażystów – Jarosław Kuciński – który podczas zmagań zawodników zasiadał w międzynarodowym jury.

Mająca siedzibę w Koszalinie firma NordGlass produkuje szyby dla branży motoryzacyjnej. W katalogu firmy znajdziemy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów; produkty takie trafiają do wszystkich krajów Europy i poza jej granice.

Master Fitter

Jedna z konkurencji zawodów Master Fitter, fot. NordGlass


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane