strona główna Aktualności Turniej Mobil Delvac Strong Traker
2014-08-29, ostatnia aktualizacja 2014-08-29 13:16

Turniej Mobil Delvac Strong Traker

Fot. ExxonMobil

Fot. ExxonMobil

Najsilniejsi trakerzy oraz – po raz pierwszy – kierowcy samochodów osobowych wystartują w V edycji turnieju Mobil Delvac Strong Traker. Najbliższe zawody zaplanowano na sobotę, 6 września, podczas 14. Targów Inter Cars w Warszawie.

Mobil Delvac Strong Traker to najbardziej prestiżowe zawody siłowe dla kierowców ciężarówek. Pojawienie się w turnieju nowej kategorii "Open" jest szansą dla wszystkich kierowców, bez względu na kategorię prawa jazdy. Eliminacje do turnieju rozpoczną się o godzinie 9.00 w strefie Mobil na 14. Targach Inter Cars. Rejestracja zawodników w kategoriach "Traker" i "Open" będzie prowadzona bezpośrednio przed rozpoczęciem próby siłowej. Do rundy finałowej turnieju wejdzie 12 zawodników z każdej kategorii, którzy zdobędą najwięcej punktów w trzech nowych konkurencjach siłowych ("Barki Herkulesa", "Piekielne Ramiona" i "Stalowe Bicepsy").

Finały turnieju w obu kategoriach rozpoczną się o godzinie 14.00. Runda finałowa turnieju Mobil Delvac Strong Traker tradycyjnie jest zarezerwowana dla armwrestlingu, czyli siłowania się na rękę przy profesjonalnym stole i pod okiem doświadczonego sędziego.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane