strona główna Nowości rynkowe Zimowa odzież marki Snickers Workwear
2017-11-09, ostatnia aktualizacja 2017-11-09 11:54

Zimowa odzież marki Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

W okresie jesienno-zimowym profesjonalna odzież robocza musi zabezpieczać przed chłodem, umożliwiając zarazem swobodę ruchu i możliwość łatwego dostosowania się do zmiennych warunków. Zimowa kolekcja ubrań Snickers Workwear dla fachowców została zaprojektowana tak, by zapewnić właściwości izolacyjne i ochronę w każdych warunkach.

Podczas intensywnej pracy przy skórze powinna znaleźć się tkanina zapewniająca najlepszą wentylację i odprowadzenie wilgoci. Zastosowano ją w koszulce T-shirt LiteWork 37.5 (9418) z długim rękawem, wykonanej z zastosowaniem sportowej technologii 37.5. Aktywne cząstki umieszczone w materiale odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała, zachowując optymalny mikroklimat przy skórze. W celu polepszenia wentylowania, pod pachami, na plecach oraz na klatce piersiowej znajduje się materiał o siatkowej strukturze. Brak szwów zwiększa komfort i wygodę podczas ruchu.

Druga warstwa zestawu odpowiedzialna jest za utrzymanie ciepła. Takie zadanie spełnia pulower Micro Fleece XTR (9435). Sportowy, dopasowany do ciała fason gwarantuje równowagę między izolacją a wentylacją, a wysoki kołnierz zapewnia ciepło i ochronę przed wiatrem. Funkcjonalna kieszeń umieszczona na rękawie mieści lekkie drobiazgi. 

Lekka, pikowana kurtka 8101 AllroundWork 37.5 w zależności od potrzeb może stanowić warstwę drugą, lub w określonych warunkach, warstwę zewnętrzną. Dzięki podszewce wykonanej w technologii 37.5 kurtka lepiej odprowadza wilgoć oraz schnie po upraniu. Dla poprawienia widoczności wyposażona jest ona w elementy odblaskowe na rękawach.

Zewnętrzną warstwę zestawu stanowić powinna lekka i wygodna odzież wodo- i wiatroodporna. Uniwersalna kurtka przeciwdeszczowa AllroundWork (1303) zapewnia komfort w deszczowe i wietrzne dni. Kurtka jest wyposażona w klejone i wodoszczelne zamki. Profilowane rękawy i ergonomiczny krój pozwalają swobodnie pracować, a przedłużony tył chroni dół pleców w każdej pozycji.

Dwuwarstwowe spodnie przeciwdeszczowe AllroundWork Shell (6901) z klejonymi szwami wzmocnione zostały trzywarstwową kordurą, zapewniającą ochronę przed rozdarciem. Spodnie można nosić samodzielnie jako drugą warstwę na ciepłą bieliznę lub zakładać na spodnie robocze.

Gdy temperatura spada znacznie poniżej zera funkcjonalnym okryciem wierzchnim jest wodoodporna kurtka ocieplana AllroundWork 37.5 (1100). Model gwarantuje izolację, ciepło i komfort dzięki polarowej wyściółce i zatrzymującej powietrze podszewce siatkowej na plecach. Profilowane długie rękawy i umieszczone w mankietach otwory na kciuk zatrzymują ciepło i chronią dłonie. Kurtka ma wysoki kołnierz i przedłużony tył.

  • 2017-11-22 20:01

    odzież robocza

    Adam

    Ja ostatnio kupowałem na www.vestim.pl i jest ok chętnie również zobacze odzież z artykułu.

    skomentujWasi dostawcy

Podobne

Polecane