strona główna Aktualności Azjatycki wyjazd z Grupą Wróbel
2017-12-07, ostatnia aktualizacja 2017-12-07 06:00

Azjatycki wyjazd z Grupą Wróbel

Fot. Grupa Wróbel

Fot. Grupa Wróbel

Grupa Wróbel, dealer marki Mercedes-Benz i właściciel największego Centrum AMG w Polsce, zorganizował dla wybranych klientów wyjazd na Daleki Wschód.

Kolejny wyjazd z serii Exclusive Event nastąpił po trzech wcześniejszych eskapadach do Toskanii i Wenecji i na Sycylię. Zaproszeni goście udali się tym razem w podróż do Azji, żeby uczcić 50. urodziny AMG oraz 25. rocznicę założenia firmy wrocławskiego dealera.

Od 24 do 29 listopada 40 osób przeżyło na torze Zhuhai International przygodę z najlepszymi samochodami AMG. Zhuhai International Circuit liczy 4,3 km. Krótsza prosta ma 500, a najdłuższa 900 metrów; na trasie znajduje się 14 zakrętów. Uczestnicy wyjazdu stworzyli cztery drużyny mające wsparcie dwójki instruktorów AMG oraz doradcy Grupy Wróbel. Do dyspozycji kierowców oddano całą paletą modeli AMG, od 385-konnych kompaktów klas A, CLA i GLA, przez wersję "Entry Performance" i C 63, aż po całą rodzinę AMG GT.

Goście zwiedzili też Makau ("chińskie Las Vegas") z jego kasynami i centrami handlowymi oraz Hongkong (w tym w Sky Bar na poziomie ok. 500 metrów).

TagiWasi dostawcy

Polecane