strona główna Nowości rynkowe Zimowa odzież marki Snickers Workwear
2018-01-12, ostatnia aktualizacja 2018-01-12 11:15

Zimowa odzież marki Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

Pulowery firmy Snickers Workwear zostały zaprojektowane jako druga warstwa zestawu odzieży dla osób pracujących na wolnym powietrzu.

Pulower wełniany (model 2905) jest wykonany z czystej wełny, zapewniającej ciepło w niskich temperaturach. Naturalnie oddychająca tkanina skutecznie pochłania wilgoć i ogrzewa nawet przy zawilgoceniu. Materiał zachowuje przy tym zwiększoną odporność na wchłanianie zapachów, co sprawia, że może być noszony nawet przez dłuższy czas bez prania. Umieszczony w górnej części krótki zamek pozwala na łatwą regulację wentylacji. Opisywany pulower ma zabezpieczające przed rozerwaniem czy przetarciem poliamidowe wzmocnienia na łokciach. Mankiety z otworami na kciuki dodatkowo pozwalają zabezpieczyć przedramiona przed wnikaniem zimna, a zarazem ułatwiają nakładanie kurtki. Model dostępny jest w kolorach szarym, antracytowym i navy w rozmiarach XS–XXL. Cena wynosi ok. 315 zł netto.

W warunkach ciężkiej pracy zimą oprócz utrzymania ciepła istotna jest właściwa wentylacja oraz łatwe dopasowanie odzieży do warunków panujących na zewnątrz lub w pomieszczeniu. Pulower Micro Fleece XTR 9435 może też stanowić także okrycie wierzchnie. Model wykonany jest tkaniny mieszanej (92% poliestru z cząsteczkami węgla bambusowego i 8% elastanu o gęstości 285 g/m2), która szybko wysycha i neutralizuje zapachy. Wentylację gwarantuje umieszczony od strony wewnętrznej mikropolar oraz siatkowe wstawki pod pachami. Wysoki kołnierz zapewnia dodatkową ochronę przed wiatrem, a umieszczona na rękawie kieszeń z suwakiem mieści lekkie drobiazgi. Pulower jest dostępny w kolorze czarnym oraz petrol w cenie ok. 320 zł netto.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane