strona główna Aktualności Bizol: płyny do chłodnicy
2018-06-13, ostatnia aktualizacja 2018-06-13 12:36

Bizol: płyny do chłodnicy

Fot. Bizol

Fot. Bizol

Firma Bizol oferuje płyny chłodnicze i środki do konserwacji układu chłodniczego.

Radiator Clean+ r70 jest skondensowanym płynem do czyszczenia układów chłodzących. Zawarte w nim dodatki rozpuszczają węglan wapnia, który odpowiada za tworzenie się zatorów w układzie chłodzenia. Środek można stosować profilaktycznie przy okazji każdej wymiany płynu chłodniczego.

Coolant G11 to płyn chłodniczy typu long-life na bazie glikolu etylenowego, wzbogacony zestawem dodatków chroniących przed korozją. Przeznaczony jest do samochodów z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym, które wymagają płynów chłodniczych bez azotynu. Srodek jest neutralny dla gumy i plastiku.

Coolant G12 jest wolnym od silikatów, amin i siarczanów płynem chłodniczym typu long-life. Środek zawiera dodatki chroniące układ chłodzenia przed korozją i spienieniem. Płyn nadaje się do stosowania w aluminiowych blokach silników, nie oddziałuje na gumę, plastik i inne materiały uszczelniające oraz może być mieszany z płynami na bazie glikolu monoetylowego (np. G11).

Produkowany na bazie glikolu etylenowego Coolant Asia zawiera składniki fosforanowe, które odpowiadają wymaganiom azjatyckich samochodów. Płyn nie zawiera azotynów, krzemianów, amin i boranów. Środek charakteryzuje się długimi interwałami wymiany (do 10 lat).

Płyny chłodnicze Coolant G11 , Coolant G12 oraz Coolant Asia mają postać koncentratu. Przed użyciem należy je rozcieńczyć wodą demineralizowaną.

TagiWasi dostawcy

Polecane