strona główna Aktualności Konkurs "Shell Helix Wyższa Szkoła Jazdy"
2019-04-12, ostatnia aktualizacja 2019-04-12 09:45

Konkurs "Shell Helix Wyższa Szkoła Jazdy"

Fot. Shell Helix

Fot. Shell Helix

Pod hasłem „Shell Helix Wyższa Szkoła Jazdy” wystartował pierwszy ogólnopolski konkurs sprzedażowy olejów silnikowych marki Shell Helix.

W akcji mogą brać udział niezależne warsztaty samochodowe oraz firmy świadczące usługi związane z naprawą lub konserwacją aut osobowych. Nagroda mi są zaproszenia na szkolenie z doskonalenia technik jazdy.

Aby wziąć udział w konkursie należy zbierać punkty za zakupy wybranych syntetycznych olejów silnikowych Shell Helix u autoryzowanych dystrybutorów i partnerów marki Shell. Sto osób, które do końca maja uzyska największą liczbę punktów, weźmie udział w jednodniowym szkoleniu z technik doskonalenia jazdy.

Zajęcia odbędą się 10 i 11 czerwca na Autodromie Jastrząb pod okiem Michała Kościuszko – kierowcy rajdowego i wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów oraz instruktorów z jego szkoły jazdy. Zwycięzcy nauczą się jeździć technicznie i panować nad samochodem w trudnych sytuacjach drogowych: skorzystają m.in. ze stanowisk jazdy po płycie poślizgowej, hamowania awaryjnego oraz przejazdu nawadnianym wzniesieniem. Będą mogli też zasiąść na fotelu pasażera w pojeździe prowadzonym przez Michała Kościuszko. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane ponadto symulatory zderzeń i dachowania. Na zakończenie dnia wszyscy wezmą udział w uroczystej kolacji.

Więcej informacji: www.shellhelixwyzszaszkolajazdy.pl

Tagi

Shell  konurs Wasi dostawcy

Podobne

Polecane