strona główna Fotogalerie

Reifen 2012 - czarne święto

Kolejny przykład technologii bezgłowicowej i bezdotykowej w pomiarze geometrii ustawienia kół, tym razem zaprezentowany przez firmę Corghi. Dwa roboty poruszające się po „jezdniach” z obu stron samochodu rejestrują położenie jego kół. Ciekawe, czy tym razem udało się uzyskać pomiary kątów, które są dokonywane podczas skrętu kół przednich (wyprzedzenie i pochylenie osi zwrotnicy), bo w trakcie prezentacji pokazywano jedynie ekran z wynikami pomiarów tylnej osi. Kolejne pytanie: czy 5 minut na pomiar w trybie automatycznym to dużo, czy mało? Stanowisko charakteryzuje się ogromnymi wymiarami (8 x 12m), a jego cena to ok. 65 tysięcy euro.

Inne galerie

Opoltrans na Zlocie Master Truck
Firma Opoltrans była sponsorem nagród na 12 zlocie tuningowanych ciężarówek.

Finał SACHS Race Cup 2015
SACHS Race Cup to pomysł przedstawicielstwa koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce na szkolenie dla mechaników połączone z zabawą i wyścigami w rajdowych samochodach. W dwumiesięcznym cyklu szkoleń wzięło udział ponad 1200 mechaników, w tym 250 specjalistów od pojazdów ciężarowych.

ProfiAuto Show Katowice 2015
Nowy obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego pozwolił targom ProfiAuto znacznie lepiej wykorzystać ich potencjał ekspozycyjny.

Międzynarodowe Targi GasShow
Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo.

Fabryka Polarisa w Opolu
23 września 2014 r. firma Polaris Industries oficjalnie uruchomiła swoją nową fabrykę w Polsce.

XIV Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
W bieżącym roku na cyklicznej imprezie spółki Inter Cars pojawiło się około 200 stanowisk wystawowych oraz 40 tysięcy gości.