strona główna Wydarzenia Sidem - 90 lat doświadczenia
2023-11-06, ostatnia aktualizacja 2023-11-06 13:50

Producent elementów układu kierowniczego i zawieszenia

Sidem - 90 lat doświadczenia

Oferta produktów pod tą marką jest bardzo bogata

Sidem

Oferta produktów pod tą marką jest bardzo bogata

W tym roku firma Sidem obchodzi 90-lecie. Specjalność firmy to projektowanie i produkcja elementów układu kierowniczego i zawieszenia na rynek wtórny. Wszystkie części są produkowane w Europie i spełniają co najmniej standardy OE.

Firma Sidem specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości części i zapewnia wyjątkową obsługę branży motoryzacyjnej na rynku wtórnym. Własny dział badań i rozwoju, produkcja oraz centralny magazyn pozwalają jej świadczyć globalne usługi na najwyższym poziomie.

Ponad 4 miliony części w magazynie
Firma Sidem jest ekspertem w dziedzinie elementów układu kierowniczego i zawieszenia, w tym wahaczy, przegubów kulowych, przegubów osiowych, końcówek drążków kierowniczych, tulei metalowo-gumowych (tzw. silentbloków), łączników stabilizatora, mocowań amortyzatora i mieszków dźwigni zmiany biegów. Jako producent europejski firma Sidem ma największą ofertę produktową w swojej branży. Zapewnia rozwiązania dla większości europejskich i azjatyckich pojazdów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych. Posiadając 10 000 pozycji w swoim katalogu i ponad 4 miliony części dostępnych z magazynu, firma Sidem oferuje 95% potrzebnych części.

Produkcja w Europie
Wszystkie części są projektowane i produkowane w Europie, a priorytetem jest ich jak najdłuższa żywotność, łatwy montaż oraz maksymalne bezpieczeństwo na drodze. Firma Sidem stawia na dobre zarządzanie portfelem produktów oraz na działalność badawczo-rozwojową. Wszystkie produkty są projektowane i wytwarzane w Europie. Jeśli firma Sidem uzna, że można poprawić jakość danej części OE, projektuje ją od nowa.

Jako producent w branży motoryzacyjnej firma Sidem jest audytowana przez organizacje zewnętrzne. System zarządzania jakością uzyskał akredytację zgodnie z normami ISO9001, ISO45001 i ISO14001. Firma Sidem jest również certyfikowana zgodnie z normą IATF16949 jako dostawca OEM dla luksusowych marek samochodów, takich jak Porsche i McLaren.

Rzemiosło rodzinne
Sidem to rodzinne przedsiębiorstwo, którego celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Firmę przejął czterdzieści lat temu Walter Verfaillie, a po jego śmierci na jej czele stanęła jego córka Gwen. Kierowane przez Gwen przedsiębiorstwo pozostaje wierne zasadom swojego założyciela i kluczowym wartościom: niezawodności, stabilności i profesjonalizmu.

Gwen Verfaillie, dyrektor generalna Sidem (fot. obok)
- Sidem nadal będzie koncentrować się na zadowoleniu klientów i doskonałej jakości elementów układu kierowniczego i zawieszenia, aby zapewnić pełny zakres najwyższej jakości usług na rynku wtórnym. Co więcej, Sidem będzie nadal się rozwijać, budując współpracę z dystrybutorami, poszerzać swoją obecność globalną i wzmacniać relacje z dystrybutorami, którzy są naszymi najcenniejszymi partnerami.

Historie klientów

Silny zespół jest kluczowym czynnikiem sukcesu, ale zadowoleni klienci są najlepszym dowodem jakości dostarczanych produktów. Z tego powodu wysoko cenimy te poruszające słowa naszych klientów. I cieszymy się, że możemy się nimi podzielić.

– Od kilku lat Sidem jest jednym z kluczowych dostawców elementów zawieszenia dla firmy InterTeam. Cenimy dobrą współpracę opartą na zaufaniu oraz dążeniu do zrozumienia wzajemnych potrzeb i oczekiwań. Naszym zdaniem, Sidem to nie tylko produkt – to również spełniona obietnica kontrolowanego procesu produkcji. Marka oznacza bezpieczeństwo i jakość, które chcemy oferować naszym klientom.
     Anna Gomoła-Paradowska zastępca dyrektora działu współpracy z dostawcami, Inter-Team sp. z o.o.

– Mieliśmy przyjemność pracowania z Sidem przez wiele lat. Przez ten czas firma Sidem zawsze była niezawodnym, wiarygodnym i pomocnym partnerem. Firma konsekwentnie utrzymuje wysoki standard jakości swoich produktów i zawsze wykazuje dużą skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich pojawiających się problemów. Sidem jest znana z szybkich reakcji na trendy w branży oraz z ciągłego poszerzania swojej oferty produktowej. Cenimy swoją relację z Sidem i czekamy z niecierpliwością na kontynuowanie naszego partnerstwa.
     Ewa Potrykus manager produktu, Hart Company

Tagi

Sidem 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2