strona główna Lakiernictwo Aplikacja w 1 cyklu marki Standox
2024-06-03, ostatnia aktualizacja 2024-06-03 11:50

Aplikacja w 1 cyklu marki Standox

Czas to pieniądz - aplikacja w 1 cyklu przynosi korzyści ekonomiczne nie tylko większym serwisom o dużej przepustowości

Fot. Axalta

Czas to pieniądz - aplikacja w 1 cyklu przynosi korzyści ekonomiczne nie tylko większym serwisom o dużej przepustowości

W każdym zapracowanym warsztacie lakierniczym oszczędność energii, zużycie materiałów, wydajny przepływ pracy oraz jej inteligentny podział mają kluczowe znaczenie dla optymalizacji procesów. Równie ważna jest kabina lakiernicza, w której także można pracować wydajniej.

Aplikacja w 1 cyklu Standox, marki renowacyjnej firmy Axalta, pozwala lakiernikom na przeprowadzenie naprawy podczas tylko jednej wizyty w kabinie lakierniczej. Lakiernicy aplikują podkład „mokro na mokro”, a następnie lakier bazowy i bezbarwny na półtorej lub w dwóch warstwach, bezpośrednio po sobie, bez konieczności odparowania międzywarstwowego. Warsztaty lakiernicze oszczędzają nie tylko czas, ale też energię i materiały.

Standox zaprezentował One Visit Application już na targach Automechanika w 1992 roku, czyli ponad 30 lat temu. Aplikacja w 1 cyklu jest techniką lakierniczą, która skutkuje wydajnością, oszczędnością energii i materiałów, bez utraty jakości. To przełomowa technologia, zwłaszcza jeśli uwzględni się czas zaoszczędzony w ciągu całego dnia pracy.

Aplikacja w 1 cyklu przynosi korzyści ekonomiczne nie tylko większym serwisom o dużej przepustowości. Biorąc pod uwagę niebotycznie wysokie koszty energii, metoda ta jest również odpowiednia dla mniejszych i średnich warsztatów, ponieważ każda minuta zaoszczędzona w kabinie lakierniczej obniża rachunki za energię i pozytywnie wpływa na wyniki finansowe firmy.

Do aplikacji w 1 cyklu świetnie sprawdza się innowacyjny system Standox Xtreme, oparty na opatentowanej przez Axaltę technologii Fast Cure Low Energy. Oferuje on warsztatom wyjątkowo szybki proces naprawy i niskie zużycie energii. Kompleksowa oferta obejmuje ściereczki Express Prep Wipes U3000, wypełniacz VOC-Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650, wypełniacz VOC-Xtreme Filler U7600, lakier bazowy Standoblue Basecoat oraz lakier bezbarwny Standocryl VOC-Xtreme-Plus Clear K9600.

Wszystkie produkty aplikowane w 1 cyklu oferują najwyższą jakość i wsparcie klasy premium, dzięki czemu warsztaty lakiernicze mogą mieć pewność, że uzyskają doskonałe rezultaty już za pierwszym razem. Ta metoda aplikacji zapewni warsztatom istotną przewagę konkurencyjną w czasach, gdy znajdują się one pod stale rosnącą presją poprawy wydajności.

Więcej informacji na temat marki Standox oraz Aplikacji w 1 cyklu można znaleźć na stronie: www.standox.pl/1vaMarcin Masikowski
Axalta Training Coordinator Refinish Systems

Tagi

Standox  Axalta Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2