strona główna Artykuły Małgorzata Kluch

Artykuły Małgorzata Kluch

 • Sprawdzamy przewody zapłonowe przed zimą

  2017-10-09 06:00

  Z racji swoich zawodowych obowiązków śledzę uważnie publikacje motoryzacyjne. Obecnie dominuje w nich aktualny temat przygotowania samochodu do zimy, ale... niemal wszystkie pomijają sprawę układów zapłonowych.

  więcej

 • Cewki zapłonowe nowej generacji

  2015-08-07 06:00

  Nowością ofertową marki Sentech są kompaktowe cewki zapłonowe przeznaczone do silników o małych pojemnościach. Przy ich produkcji wykorzystano nową technologię komponentów systemowych.

  więcej

 • Luminescencja - tak, iskrzenie - nie!

  2015-01-12 06:09

  Zimne, fosforyzujące świecenie pracujących przewodów wysokiego napięcia jest zjawiskiem naturalnym i całkowicie nieszkodliwym, natomiast ich iskrzenie to objaw niesprawności systemu zapłonowego.

  więcej

 • Nowe generacje cewek zapłonowych

  2014-11-17 06:04

  Cewka zapłonowa jest niezbędnym elementem silnika spalinowego z zapłonem iskrowym, ponieważ przetwarza niskonapięciowy prąd z akumulatora na wysokonapięciowe impulsy kierowane do świec.

  więcej

Małgorzata Kluch
Marketing Manager GG Profits

O autorze


Wydaje mi się, że ludzie chętnie czytają artykuły, natomiast sama reklama nie przyciąga uwagi w dzisiejszych czasach. Jest teraz „przesyt” reklam i to w każdej branży. Poświęcając czas na napisanie tekstu, także się uczę, czerpię więc korzyści również dla siebie. Poza tym wiem, że niektórzy „wierni” czytelnicy czekają na moją pisaninę i to mnie najbardziej cieszy.

Najbardziej mnie relaksuje jazda na rowerze. Zimą, niestety, nie jest to możliwe – przynajmniej nie na świeżym powietrzu, dlatego korzystam z rowerka stacjonarnego. Staram się także trochę „ukulturalnić”, odrabiam więc zaległości z wypadów do teatru czy kina.

Publikacje w innych czasopismach:

 • Liczne artykuły na temat przewodów zapłonowych w tytułach: Świat Motoryzacji, Rynek Gazowy, AutoService Manager, Motor, Nowoczesny Warsztat