strona główna Artykuły Informacja prasowa

Artykuły Informacja prasowa

 • Bosch Tech Day 2024 - oprogramowanie dla motoryzacji

  2024-06-20 12:33

  Oprogramowanie Bosch już teraz działa w wielu obszarach, m.in. w dużych zakładach produkcyjnych, wielu warsztatach samochodowych czy branży medycznej: ostrzega kierowców przed pojazdami jadącymi pod prąd, chroni cenne zasoby, a nawet znajduje zastosowanie w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Inżynierią programowania zajmuje się łącznie 48 tys. pracowników Boscha, z czego aż 42 tys. w sektorze Mobility.

  więcej

 • Coroczna Konferencja Sieci EuroWarsztat i NexDrive

  2024-06-20 09:35

  Szczególną uwagę podczas konferencji poświęcono ekspansji Groupauto CEE na nowe rynki, w tym dołączeniu Węgier do grupy oraz budowie nowej sieci warsztatowej EuroGarage na Węgrzech. Jednym z kluczowych punktów programu był panel poświęcony Mistrzostwom Mechaników.

  więcej

 • Druga edycja Wielkiej Wyprawy Maluchów Dla Dzieci 2024

  2024-06-18 13:39

  Wielka Wyprawa Maluchów Dla Dzieci to wyjątkowy projekt, którego głównym celem jest zbieranie funduszy na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Inicjatywa ta łączy aspekt charytatywny z edukacyjnym, promując bezpieczeństwo na drogach oraz świadomość wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

  więcej

 • Bezprzewodowe lampy czołówkowe Philips

  2024-06-18 12:25

  Oferta została poszerzona o gamę bezprzewodowych lamp czołówkowych. Wszystkie trzy modele są solidnie wykonane, wyróżniają się długim czasem pracy na jednym ładowaniu i ochroną przed typowymi zdarzeniami losowymi, takimi jak zachlapanie czy upadek.

  więcej

ver. 2023#2