strona główna Biznes Liqui Moly Pro Line Serwis
2024-02-05, ostatnia aktualizacja 2024-02-05 11:34

Sieci warsztatowe

Liqui Moly Pro Line Serwis

Liqui Moly

Rok 2023 był dla nas wyjątkowy. Po pierwsze, postawiliśmy sobie bardzo ambitny cel, tj. przyjęcie do naszej sieci stu nowych warsztatów. Udało nam się go osiągnąć dzięki skuteczności naszych rozwiązań. To realne potrzeby kierowców i mechaników są motorem naszych działań. A współczesne silniki wymagają profilaktyki, dzięki której kierowcy są w stanie uniknąć drogich napraw, a warsztaty mogą świadczyć proste i wysokomarżowe usługi.

Oczywiście, sukces nie byłby możliwy, gdyby nie liczne działania marketingowe, wsparcie naszych influencerów i przede wszystkim organiczna praca zespołu handlowców. Ten ambitny cel udało się osiągnąć dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas oraz naszą sieć jej klienci.

W poprzednim roku wprowadziliśmyzmiany w standardzie oznakowania naszych warsztatów. Ale to nie wszystko, przeprowadziliśmy bowiem szereg działań dla warsztatów Liqui Moly Pro Line Serwis, takich jak indywidualne kampanie na social mediach czy „Program Warsztatowy”, który w 2023 roku cieszył się ogromną popularnością, o czym świadczy imponująca liczba zgłoszeń.

W 2024 roku „Program Warsztatowy” będzie kontynuowany. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie https://liqui-moly.pl/program-warsztatowy/

W bieżącym roku stawiamy również na dalszy rozwój sieci warsztatów Liqui Moly Pro Line Serwis. Chcemy wprowadzać do serwisów partnerskich pakiety usług pod nazwą „czysty silnik” i nowe urządzenie JCT Pro-Line. Jest to maszyna do czyszczenia układów wtryskowych i dolotowych w silnikach benzynowychi Diesla. Można je również wykorzystać do czyszczenia filtrów cząstek stałych.

W 2024 roku planujemy także przeprowadzić szkolenia, których celem jest optymalizacja przychodów w serwisie. Szkolenia zamierzamy organizować bezpośrednio w warsztatach, ale planujemy też coś specjalnego: szkolenia w sześciu różnych regionach Polski. O szczegółach będziemy jeszcze informować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Oczywiście jesteśmy otwarci na kolejne warsztaty, które chcą przystąpić do naszej sieci. Warsztat, który zamierza do nas dołączyć, może liczyć na:

 • indywidualne kampanie marketingowe,
 • wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną,
 • szkolenia techniczne i sprzedażowe,
 • wsparcie infolinii technicznej,
 • wsparcie dotyczące wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów,
 • lokalne kampanie marketingowe w mediach społecznościowych,
 • umowę motywacyjną (bonusową),
 • udział w programie warsztatowym,
 • indywidualną stronę internetową.

Warunki przystąpienia do sieci to:

 • punkt obsługi klienta/poczekalnia,
 • oferowanie oleju i dodatków Liqui Moly,
 • chęć rozwoju nowych usług Pro Line, takich jak:

– czyszczenie układu olejowego,
– czyszczenie układu wtryskowego,
– czyszczenie układu wtryskowego,
– dynamiczna wymiana oleju w skrzyniach automatycznych,
– czyszczenie filtrów cząstek stałych,
– czyszczenie układów dolotowych.

Koordynator sieci warsztatów
Rafał Kobza
tel. 602 260 649
[email protected]
Liqui Moly Pro Line Serwis

 

 

 Rafał Kobza
Koordynator sieci warsztatów Liqui Moly Pro Line SerwisWasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2