strona główna Biznes Lakiernicza sieć Repanet
2012-07-25, ostatnia aktualizacja 2012-07-25 09:49

Lakiernicza sieć Repanet

Fot. Standox

Lakiernicza sieć Repanet

Fot. Standox

Marka Standox jako wiodący dostawca technologii lakiernictwa renowacyjnego wprowadziła w 2011 roku program lojalnościowy o nazwie Repanet. Jest on gwarancją jakości, szybkości i niskich kosztów napraw.

Sama sprzedaż dobrego produktu bez odpowiedniego konsultingu jest w obecnych czasach niemożliwa, zwłaszcza w segmencie premium rynku B2B. Dlatego stało się potrzebne stworzenie Partnerskiego Programu Repanet, do którego na początek spośród setek współpracujących z marką Standox lakierni zaproszono grupę najlepszych firm usługowych. Obecnie do tej sieci należy 38 warsztatów z całej Polski (ich dane dostępne są na www.repanetpolska.pl), zainteresowanych umacnianiem swej pozycji na rynku, doskonaleniem metod zarządzania i obsługi klienta, ekonomicznym stosowaniem technologii oraz korzystaniem z innowacyjnych rozwiązań. 

W tym celu znany od wielu lat europejski koncept marki Standox dopasowaliśmy w Polsce do potrzeb naszego lokalnego rynku, mając na uwadze charakterystykę serwisów oraz ich krótko- i długoterminowe oczekiwania. 

Korzyści z przynależności do sieci są wielorakie. Wśród tych zauważalnych dla klientów warsztatów wymienić można profesjonalną jakość napraw wykonanych przez fachowców innowacyjnymi materiałami, możliwość otrzymania samochodu zastępczego i szybkość usługi.

repanetDla klientów flotowych liczy się starannie dobrany zestaw warsztatów w całej Polsce świadczących usługi według indywidualnych wymogów flotowych, lecz zawsze na najwyższym, europejskim poziomie, z udziałem standaryzowanych procesów i technologii. 

Każdy z członków sieci Repanet może skorzystać ze specjalnie skonstruowanego, co roku modernizowanego pakietu szkoleń. W 2012 roku obejmuje on szkolenia podnoszące kwalifikacje managerskie, np. skuteczny manager w działaniu, rozwój umiejętności przywódczych, efektywność managerów w sytuacjach kryzysowych, ocena pracowników. Dostępne są także szkolenia kompetencyjne w zakresie szacowania szkód oraz optymalizacji warsztatów. Zajęcia te prowadzą firmy Kalkstein i Audatex, specjalizujące się w danej tematyce. 

Co roku też wszyscy członkowie sieci Repanet są zapraszani do udziału w konkursie. W tym roku jest to konkurs kolorystyczny. Składa się on z 3 etapów.  

Pierwszy ma charakter teoretyczny i formę ankiety internetowej, zawierającej maksymalnie 30 pytań dotyczących technologii lakierowania. Drugi, praktyczny, polega na sprawdzeniu umiejętności doboru koloru do elementów wysłanych drogą pocztową. Oceny opierają się na wynikach pomiaru dokonanego spektrofotometrem Genius II. 

Etap trzeci obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, a obie dotyczą umiejętności wykonania naprawy lakierniczej. 

W roku bieżącym pierwszy etap konkursu rozpocznie się już 15 czerwca, a finał odbędzie się 10 września w Centrum Szkoleniowym w Broniszach pod Warszawą. Szczegółowe informacje znaleźć można w regulaminie zamieszczonym na wspomnianej już stronie internetowej. Tam też zapraszamy warsztaty zainteresowane programem Repanet.Maciej Ziółkowski
Product coordinator; Standox


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2