strona główna Biznes Sieć Warsztatów Gwarancyjnych Spectral
2012-07-30, ostatnia aktualizacja 2012-07-30 08:02

Sieć Warsztatów Gwarancyjnych Spectral

Spectal GWARACJA

Fot. Novol

Spectal GWARACJA

Spectral jest marką znaną polskim warsztatom lakiernictwa samochodowego od wielu lat. Obecnie kojarzy się z ofertą kompletnych systemów lakierniczych o pełnej technologii dla każdego rodzaju napraw.

Wysokiej klasy produkty tej marki mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne wodorozcieńczalne lakiery bazowe Spectral Wave oparte są na pigmentach dostarczanych w bardzo wygodnych, jednorazowych dozownikach 100 ml i 500 ml. Pozwalają one uzyskać kilkadziesiąt tysięcy kolorów za pomocą rozbudowanego colorboxu, zawierającego, w zależności od wersji, od 8 do 12 tysięcy natryskiwanych wzorców. W uzupełnieniu oferowany jest system rozcieńczalnikowy Spectral Base i akrylowy Spectral 2K.

Jakość produktów i opracowane technologie ich aplikacji pozwoliły firmie Novol zaproponować warsztatom lakierniczym, spełniającym określone warunki jakościowe i sprzętowe, przystąpienie do Sieci Warsztatów Objętych Systemem Gwarancyjnym Spectral. Lakiernie posługujące się pełną technologią Spectral, po odpowiedniej weryfikacji i przeszkoleniu lakierników, zyskują w ten sposób możliwość udzielania swoim klientom 5-letniej gwarancji na wykonane naprawy. 

Odpowiedzialność z tego tytułu ponosi Novol, ponieważ ma pewność, że pozwala na to jakość jego wyrobów przy prawidłowym ich stosowaniu. Dla warsztatów uczestniczących w programie jest to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów oraz umacniania ich zaufania do napraw wykonywanych z użyciem produktów linii Spectral. System ten stosowany jest w ostatnich latach zarówno w autoryzowanych serwisach samochodowych, jak i w niezależnych  warsztatach.  

Warunki oferowane firmom usługowym należącym do Sieci Warsztatów Objętych Systemem Gwarancyjnym Spectral  pozwalają im skutecznie konkurować z klientami największych koncernów lakierniczych. Novol  utrzymuje bowiem tę samą jakość produktów przy rozsądnej, polskiej cenie. Jego autoryzowani dystrybutorzy, u których można zasięgnąć szczegółowych informacji na temat uczestnictwa, a także bezpośrednio nawiązać współpracę, mają siedziby rozmieszczone równomiernie na terenie całego kraju. Pozwala to skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy logistyczne. Każdy uczestniczący w naszej  sieci warsztat ma też zagwarantowane doradztwo wysoko wykwalifikowanych techników marki Spectral, a także wsparcie laboratorium kolorystycznego, wykonującego w szybkim czasie usługi tworzenia receptur na zamówienie. Novol dysponuje również centrum szkoleniowym, w którym odbywają się cykliczne szkolenia dotyczące najważniejszych zagadnień z dziedziny lakiernictwa samochodowego.  

Novol nie jest globalną korporacją, więc dzięki temu podejmowanie ważnych dla jego klientów decyzji jest bardzo szybkie i wnikliwe. Nie ma też ściśle sprecyzowanych wymagań i procedur postępowania wobec klientów, co sprawia, że do każdego warsztatu podchodzi się indywidualnie, dostosowując się do jego specyfiki.Piotr Modzelewski
Kierownik działu Color; Novol

  • 2014-04-19 20:00

    Lipa

    Mieszalnia Brzesko

    To jakaś ściema z tym systemem. Ze święcą szukać warsztatów które na to się zdecydują. Odpowiedzialność tylko co do materiałów, i obowiązek malowania waszą bazą która nigdy do niczego nie pasuje. Ściema!

    skomentuj


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2