strona główna Biznes Pełny asortyment dla rynku wtórnego
2013-02-06, ostatnia aktualizacja 2013-02-06 07:27

Pełny asortyment dla rynku wtórnego

Fot. NGK

Fot. NGK

Firma NGK posiada nie tylko wysokie kompetencje techniczne, lecz także kreatywność potrzebną do systematycznego umacniania jej rynkowej pozycji, czego przykładem może być stopniowe rozszerzanie oferowanego asortymentu produktów.

Dzięki temu dostarczamy obecnie już wszystkie elementy układów zapłonowych do aż 92% eksploatowanych w Europie modeli samochodów osobowych.

Niedawno obchodziliśmy 20. rocznicę wprowadzenia na rynek pierwszego asortymentu świec zapłonowych – V-Line. Po nim pojawiły się kolejne, znaczące na rynku asortymenty:  świec żarowych D-Power oraz uznany za "Produkt Roku 2009 dla Rynku Wtórnego" LPG LaserLine, czyli linia świec zapłonowych do silników zasilanych gazem. Sukcesy na rynku części zamiennych wiążą się ściśle z naszą wiodącą pozycją technicznego partnera producentów samochodów. Daje to dobre podstawy do dalszego rozwoju, także pod względem koncepcji marketingowych – z myślą o europejskich klientach zmieniliśmy styl naszych wizualnych prezentacji, tak aby było w nich więcej świeżości, techniki i dynamiki.

NGK

Produkty z linii LPG LaserLine, V-Line oraz świece żarowe D-Power

Najnowszy etap naszego rozwoju to przede wszystkim wprowadzenie na rynek własnego asortymentu cewek zapłonowych. Było to konieczne, gdyż z punktu widzenia klientów nic nie wzmacnia bardziej naszej wiarygodności jako specjalistów od zapłonu niż posiadanie pełnego portfolio produktów do systemów zapłonowych. A cewki zapłonowe znajdują się przecież w sferze naszych kluczowych kompetencji technicznych. Natomiast w konkurencji z innymi ich producentami bardzo liczy się też fakt, że dzięki naszej kompleksowej ofercie klienci mogą nabywać wszystkie produkty związane z zapłonem tylko z jednego źródła.

NGK

Nasz asortyment cewek jest nie tylko najszerszy na rynku, ale dzięki swojemu systemowi numeracji ułatwia dobór odpowiedniego produktu, co z kolei pozwala dystrybutorom i warsztatom optymalizować pracę i generować większą sprzedaż.

Po premierze na tegorocznych targach Automechanika nasze cewki wprowadziliśmy na ponad 40 rynków europejskich. W tych krajach cewki NGK mogą być już zamawiane i natychmiast dostarczane. Oprócz tego nasze biura lokalne są przygotowane do wsparcia sprzedaży nowego asortymentu. Zapewniamy katalogi, broszury i wszelkie dokumenty sprzedaży, które pomogą aktywnie informować warsztaty o nowej ofercie. Ponadto cały asortyment widoczny będzie w TecDocu, poczynając od wersji 4/2012, a w Polsce też na stronie www.ngkntk.pl. Nasi managerowie produktu służą pomocą i doradztwem. Są to więc idealne warunki dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tej rozszerzonej oferty.

Miniaturowa, indywidualna cewka zapłonowa NGK osadzana wprost na świecyDamien Germes
Dyrektor wykonawczy NGK Spark Plug EuropeWasi dostawcy

Podobne

Polecane