strona główna Wyposażenie Lampy inspekcyjne OSRAM
2016-02-01, ostatnia aktualizacja 2016-02-01 12:33

Lampy inspekcyjne OSRAM

Fot. OSRAM

Fot. OSRAM

Właściwe oświetlenie to podstawa dobrze wykonanej pracy przy obsłudze, diagnozowaniu i naprawach samochodów. Właśnie wchodzi na rynek nowość marki OSRAM – lampa LEDinspect Slimline 280.

Przenośne lampy LED firmy OSRAM służą do doświetlenia trudno dostępnych miejsc. Za ich pomocą można oświetlić nawet najbardziej niedostępne zakamarki w samochodzie oraz poprawić sobie widoczność podczas prac wymagających szczególnej precyzji. Ich dodatkowym atutem jest odporność na upadki nawet z wysokości 2,5 metra i kilkuletnia gwarancja producenta.

LEDinspect Slimline 280 to już szósta z kolei lampa warsztatowa w ofercie firmy OSRAM. Zbudowana aż z jedenastu diod, emituje bardzo jasne, intensywne światło o temperaturze barwowej 6000 K. Konstrukcja ta charakteryzuje się możliwością regulacji nachylenia górnej części do 180 stopni i dodatkową latarką umieszczoną na czubku, co pozwala idealnie doświetlić trudno dostępne miejsca pracy. Jej światło główne osiąga 280 lm, a światło dodatkowej latarki czołowej – 70 lm. Do stabilnego mocowania służą haczyk i magnes. Akumulator zasilający diody można ładować poprzez port micro-USB lub za pomocą stacji dokującej, zasilanej napięciem 90–250 V. Produkt posiada też wskaźnik stanu naładowania baterii oraz zabezpieczenie przed nadmiernym ładowaniem.

OSRAM

Lampy warsztatowe LEDinspect Slimline i Slimline 280 ze stacjami dokującymi oraz wskaźnik naładowania

Poza LEDinspect Slimline 280 w rodzinie lamp warsztatowych OSRAM występują jeszcze: LEDinspect Professional, Slimline, Foldable, Penlight i Mini.

LEDinspect Professional od pozostałych lamp różni się m.in. temperaturą barwową światła wynoszącą 7200 K i czasem pracy sięgającym nawet 7 h. Do wyboru są dwa tryby natężenia oświetlenia, czyli jasność: 100-procentowa i 60-procentowa. Także tę lampę można przymocować do nadwozia obsługiwanego samochodu na haczyku lub za pomocą magnesu. Ma ona również wskaźnik stanu baterii i zabezpieczenie przed nadmiernym naładowaniem. Objęta jest trzyletnią gwarancją producenta.

OSRAM

Łatwe i wygodne dokowanie lampy LEDinspect Slimline

LEDinspect Slimline sprawdza się optymalnie, gdy miejsce, które należy oświetlić, jest trudno dostępne – jej szerokość to zaledwie 23 mm. Co ważne, nawet jej upadek na podłogę z wysokości 2,5 m nie powoduje żadnych uszkodzeń. Można ją ładować za pośrednictwem kabla micro-USB lub stacji dokującej zasilanej napięciem 100–250 V. Jest także wyposażona we wskaźnik stanu baterii i zabezpieczenie przed przeładowaniem.

LEDinspect Foldable ma regulowaną górną część, co pozwala idealnie oświetlić miejsce pracy. Posiada haczyk i magnes, a jej akumulator można ładować z sieci 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej. Objęta jest dwuletnią gwarancją.

LEDinspect Penlight to poręczna lampka warsztatowa do drobnych prac i oględzin. Odznacza się wytrzymałą konstrukcją i kompaktowymi wymiarami. Źródłem jej światła jest osiem długowiecznych diod LED o chłodnej barwie światła 7000 K. Lampka jest niezwykle praktyczna – posiada klips i magnes, bardzo ułatwiające pracę, a jej powierzchnia jest odporna na uderzenia.

OSRAM

Inne przykłady lamp inspekcyjnych OSRAM LEDinspect (od lewej: Foldable, Penlight, Professional)

LEDinspect Mini jest wyposażona w haczyk, który pozwala zawiesić lampkę np. pod maską, a także magnes, dzięki któremu można ją umieścić np. na błotniku. Mimo małych rozmiarów produkt imponuje dużym natężeniem oświetlenia – aż do 2000 luksów z odległości 50 cm. Lampka jest zasilana trzema bateriami AAA (dołączanymi do zestawu), a producent udziela na nią dwuletniej gwarancji.Magdalena Bogusz
Marketing Manager Specialty Lighting EE & MEA Osram 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane