strona główna Praktyka warsztatowa Produkt łączący dwie cechy
2018-12-05, ostatnia aktualizacja 2018-12-05 06:00

Produkt łączący dwie cechy

Fot. AkzoNobel

Fot. AkzoNobel

Szybkość i elastyczność to cechy produktu kluczowe dla wydajności usługowej lakierni. Odznacza się nimi Sikkens Autoclear Aerodry – innowacyjny lakier bezbarwny, opracowany specjalnie dla rynku napraw lakierniczych.

Korzystające z niego warsztaty mogą wybierać pomiędzy różnymi metodami suszenia, zależnie od rozmiaru naprawy lub przebiegu pracy. Możliwe jest suszenie w temperaturze 60°C przez 5 minut lub w temperaturze otoczenia przez 45 minut. Niezależnie od wyboru metody suszenia ten wszechstronny produkt zapewnia każdorazowo wysoką jakość wykończenia i połysk charakterystyczny dla marki Sikkens. Ponadto Autoclear Aerodry ma wpływ na maksymalną wydajność pracy lakierni, ponieważ oprócz optymalizacji wykorzystania kabin lakierniczych oszczędza czas, energię i pracę składające się na proces naprawy.

Prosta proporcja składników 100:100 przyspiesza proces mieszania i eliminuje ewentualne błędy. Aplikacja i cieniowanie są bardzo łatwe, a podczas naprawy wielu elementów nie ma potrzeby poświęcania czasu na odparowanie powłoki pomiędzy kolejnymi warstwami. Aplikacja odbywa się w jednym przejściu.

Najwięcej energii oszczędza się podczas suszenia w temperaturze otoczenia, które zwiększa wydajność i rentowność, nie ograniczając przy tym tempa pracy.

Ogólną cechą tego elastycznego rozwiązania jest zrównoważony rozwój, działający na korzyść zarówno środowiska naturalnego, jak i indywidualnego biznesu.

Suszenie powłoki w temperaturze otoczenia oznacza wielką oszczędność energii. Kiedy jednak istotna okazuje się szybkość wykonywanych prac, należy wybrać opcję suszenia kabinowego.

Dla marki Sikkens współpraca z klientami polega nie tylko na rozwiązywaniu bieżących problemów i opracowywaniu nowych produktów. Realizowana obecnie koncepcja Creating Together oznacza stały rozwój i poszukiwanie odpowiedzi na potrzeby rynku. Współpraca z partnerami biznesowymi dostarcza nam szczegółowych informacji na temat rosnących wymagań i trudności, którym muszą sprostać. Dzięki kooperacji z marką Sikkens i pomocy firmy AkzoNobel nasi klienci mogą osiągać doskonałe rezultaty i zbudować solidne podstawy do dalszego rozwoju swojego biznesu.Dariusz Walkowiak
Dyrektor ds. Sprzedaży AkzoNobel VR Premium Polska

Tagi

Lakier  AkzoNobel Wasi dostawcy

Podobne

Polecane