strona główna Artykuły Artykuł sponsorowany

Artykuły Artykuł sponsorowany

 • Ekologiczna propozycja dla warsztatów

  Opakowanie Mobil Boxx

  2022-11-28 10:14

  Koncepcja ExxonMobil zadebiutowała na polskim rynku motoryzacyjnym w 2019 roku i została określona mianem innowacji w branży olejowej. Olej silnikowy przechowywany jest w 20-litrowym, odpornym na rozdarcie worku plastikowym z kranikiem w kartonowym opakowaniu.

  więcej

 • Sezonowa kontrola układu hamulcowego

  2022-11-11 16:50

  Od kwalifikacji i doświadczenia mechaników zależy fachowa ocena stanu układu hamulcowego i użycie odpowiednich części zamiennych. Taką gwarancję dają niezależne warsztaty zrzeszone w ramach konceptu ZF [pro]Tech, które dzięki szkoleniom technicznym przeprowadzanym przez producenta układów hamulcowych odznaczają się najwyższą jakością świadczonych usług.

  więcej

 • Nissens dla klimatyzacji

  2022-04-04 08:00

  W zaczynającym się, nowym sezonie klimatyzacji Nissens Automotive oferuje, jak zawsze, kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania dla całego rynku wtórnego. Na początku 2022 r. uruchomił nowy portal pomocy technicznej. Dostęp do niego jest bezpłatny i ma wiele wersji językowych, także po polsku.

  więcej

 • 9. edycja AP EXPERT w Auto Partner SA pełna wrażeń

  2022-03-29 08:00

  AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, promująca wiedzę i profesjonalizm zawodowy. W przeciągu ośmiu edycji zyskała dużą popularność wśród mechaników.

  więcej

O autorze


....