strona główna Fotogalerie

Citroen C5

Bryła samochodu jest zaprojektowana nowocześnie i - mimo prawie czterech lat rynkowej obecności - wciąż wygląda świeżo. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że stylistów bardziej inspirowały auta znad Renu, niż znad Loary. To zresztą nic złego, bo właśnie niemieckie pojazdy są jego głównymi konkurentami. Wciąż dostępne są jednak rozwiązania typowe wyłącznie dla Citroena. Przykłady? W zależności od wersji, C5 może być wyposażony w zawieszenie mechaniczne lub hydropneumatyczne Hydractiv III+ (znane z większego C6). Idealnie pochłania ono nierówności drogi, co, w połączeniu z wygodnym wnętrzem i bardzo dobrym wyciszeniem, gwarantuje komfort, jakiego nie powstydziłaby się limuzyna z wyższego segmentu.

Inne galerie

Opoltrans na Zlocie Master Truck
Firma Opoltrans była sponsorem nagród na 12 zlocie tuningowanych ciężarówek.

Finał SACHS Race Cup 2015
SACHS Race Cup to pomysł przedstawicielstwa koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce na szkolenie dla mechaników połączone z zabawą i wyścigami w rajdowych samochodach. W dwumiesięcznym cyklu szkoleń wzięło udział ponad 1200 mechaników, w tym 250 specjalistów od pojazdów ciężarowych.

ProfiAuto Show Katowice 2015
Nowy obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego pozwolił targom ProfiAuto znacznie lepiej wykorzystać ich potencjał ekspozycyjny.

Międzynarodowe Targi GasShow
Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo.

Fabryka Polarisa w Opolu
23 września 2014 r. firma Polaris Industries oficjalnie uruchomiła swoją nową fabrykę w Polsce.

XIV Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
W bieżącym roku na cyklicznej imprezie spółki Inter Cars pojawiło się około 200 stanowisk wystawowych oraz 40 tysięcy gości.