strona główna Fotogalerie

BMW x6

Egzemplarz, którym mieliśmy okazję jeździć, wyposażony był w najmocniejszy (poza wersją M) silnik benzynowy. Jednostka ta ma 4,4 litra pojemności i podwójne turbodoładowanie. Gwarantuje niesamowite przyspieszenia i elastyczność, ale odstrasza dużym spalaniem. Nie jest to może sczególnie dokuczliwe dla potencjalnych właścicieli tego auta, lecz częste wizyty na stacjach benzynowych bywają irytujące. Zapewne właśnie dlatego zdecydowana większość klientów decyduje się na silniki wysokoprężne, które zapewniają (więcej niż) wystarczającą moc, a przy tym są oszczędniejsze.

Inne galerie

Opoltrans na Zlocie Master Truck
Firma Opoltrans była sponsorem nagród na 12 zlocie tuningowanych ciężarówek.

Finał SACHS Race Cup 2015
SACHS Race Cup to pomysł przedstawicielstwa koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce na szkolenie dla mechaników połączone z zabawą i wyścigami w rajdowych samochodach. W dwumiesięcznym cyklu szkoleń wzięło udział ponad 1200 mechaników, w tym 250 specjalistów od pojazdów ciężarowych.

ProfiAuto Show Katowice 2015
Nowy obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego pozwolił targom ProfiAuto znacznie lepiej wykorzystać ich potencjał ekspozycyjny.

Międzynarodowe Targi GasShow
Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo.

Fabryka Polarisa w Opolu
23 września 2014 r. firma Polaris Industries oficjalnie uruchomiła swoją nową fabrykę w Polsce.

XIV Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
W bieżącym roku na cyklicznej imprezie spółki Inter Cars pojawiło się około 200 stanowisk wystawowych oraz 40 tysięcy gości.