strona główna Fotogalerie

BMW

Właściwie od momentu rynkowego debiutu w 1975 roku seria 3 stanowi dla konkurencji punkt odniesienia w konstruowaniu sedanów klasy średniej o usportowionym charakterze. BMW nigdy nie szło na kompromisy, trwając wiernie przy klasycznym układzie napędowym i przez wiele lat rozwijając rzędowe, sześciocylindrowe silniki o niezwykłej kulturze pracy i dynamice. Postęp jest jednak nieunikniony i gwałtowny rozwój technologiczny w obszarze silników wysokoprężnych nie ominął również firmy z Monachium. Skutek jest taki, że obecnie najchętniej wybierane przez europejskich klientów BMW pojazdy z serii 3 mają pod maską diesle. Jednak dwulitrowy, turbodoładowany, silnik o mocy 177 KM, napędzający widoczne na zdjęciach testowe auto nie ma nic wspólnego ze słabowitymi, klekoczącymi dieslami znanymi z przeszłości i gwarantuje osiągi godne raczej sportowego auta, niż rodzinnej limuzyny. Zachwyca przy tym oszczędnością, którą – jak również widać na zdjęciach - producent chwali się całemu światu.

Inne galerie

Opoltrans na Zlocie Master Truck
Firma Opoltrans była sponsorem nagród na 12 zlocie tuningowanych ciężarówek.

Finał SACHS Race Cup 2015
SACHS Race Cup to pomysł przedstawicielstwa koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce na szkolenie dla mechaników połączone z zabawą i wyścigami w rajdowych samochodach. W dwumiesięcznym cyklu szkoleń wzięło udział ponad 1200 mechaników, w tym 250 specjalistów od pojazdów ciężarowych.

ProfiAuto Show Katowice 2015
Nowy obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego pozwolił targom ProfiAuto znacznie lepiej wykorzystać ich potencjał ekspozycyjny.

Międzynarodowe Targi GasShow
Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo.

Fabryka Polarisa w Opolu
23 września 2014 r. firma Polaris Industries oficjalnie uruchomiła swoją nową fabrykę w Polsce.

XIV Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
W bieżącym roku na cyklicznej imprezie spółki Inter Cars pojawiło się około 200 stanowisk wystawowych oraz 40 tysięcy gości.