strona główna Fotogalerie

Ford B-MAX, Škoda Rapid, VW Golf VII

Wszystkie trzy pokazane w Lesznie firmowe nowości to konstrukcje z różnych względów przełomowe. Škoda Rapid miała swą światową premierę podczas niedawnego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu. W Polsce jej sprzedaż rozpocznie się na początku listopada 2012. Już teraz mówi się o niej, że jest "skazana na rynkowy sukces" jako propozycja "rodzinna", pośrednia (także w odniesieniu do cen) pomiędzy Fabią a Octavią, wyznaczająca nową stylistykę nadwozi tej marki, oferowana w 5 wersjach silnikowych o mocy od 53 KM do 122 KM

Inne galerie

Opoltrans na Zlocie Master Truck
Firma Opoltrans była sponsorem nagród na 12 zlocie tuningowanych ciężarówek.

Finał SACHS Race Cup 2015
SACHS Race Cup to pomysł przedstawicielstwa koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce na szkolenie dla mechaników połączone z zabawą i wyścigami w rajdowych samochodach. W dwumiesięcznym cyklu szkoleń wzięło udział ponad 1200 mechaników, w tym 250 specjalistów od pojazdów ciężarowych.

ProfiAuto Show Katowice 2015
Nowy obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego pozwolił targom ProfiAuto znacznie lepiej wykorzystać ich potencjał ekspozycyjny.

Międzynarodowe Targi GasShow
Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo.

Fabryka Polarisa w Opolu
23 września 2014 r. firma Polaris Industries oficjalnie uruchomiła swoją nową fabrykę w Polsce.

XIV Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
W bieżącym roku na cyklicznej imprezie spółki Inter Cars pojawiło się około 200 stanowisk wystawowych oraz 40 tysięcy gości.