strona główna Aktualności Prezentacja mobilnej stacji diagnostycznej Certus na TTM w Poznaniu
2022-04-06, ostatnia aktualizacja 2022-04-06 08:42

Prezentacja mobilnej stacji diagnostycznej Certus na TTM w Poznaniu

Fot. WSOP

Mobilna stacja diagnostyczna Certus zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich już dwa lata temu, w 2020 roku, jednak z powodu pandemii jej prezentacja na TTM została przesunięta. Odbędzie się w czwartek 7 kwietnia 2022 o godzinie 11 na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Mobilna Stacja Diagnostyczna dostarczona przez firmę WSOP dla WITD w Katowicach działa już od ponad trzech lat, wspierając inspektorów ITD nie tylko na śląskich drogach, lecz także na terenie całej Polski. Jej zadaniem jest wykrywanie usterek technicznych kontrolowanych pojazdów, co prowadzi do zmniejszenia ryzyka wystąpienia wypadków drogowych spowodowanych złym stanem technicznym pojazdów.
MSD zbiera pozytywne opinie użytkowników. Inspektorzy chwalą zwłaszcza kompaktowe rozmiary, dzięki którym ze stacji można korzystać na relatywnie niewielkich powierzchniach, a rozkładanie i składanie urządzenia może zostać wykonane przez jedną osobę w 15 minut. Dzięki efektowności wspomnianych procesów mobilna stacja została ochrzczona zielonym „transformersem”.
 Doceniana jest również niezawodność linii Certus, która niejednokrotnie pracuje w trudnych warunkach pogodowych, jak mróz czy silny wiatr.

Tagi

WSOP  TTM  Targi Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2