strona główna Aktualności ZF Aftermarket na targach Automechanika - podsumowanie
2022-10-07, ostatnia aktualizacja 2022-10-07 14:21

ZF Aftermarket na targach Automechanika - podsumowanie

ZF Aftermarket

Prezentacja ZF Aftermarket na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie odbyła się pod hasłem Together In Motion. Na powierzchni 2500 metrów kwadratowych firma zrealizowała swoją innowacyjną koncepcję prezentacji – nową formułę stoiska z ekspozycjami produktów i prezentacjami technicznymi, na którym odwiedzający mogli porozmawiać z ekspertami ZF. Tu też znajdowała się scena warsztatowa, na której przez cały czas trwania targów odbywały się praktyczne prezentacje.

Duża powierzchnia ze sceną i ogromnym ekranem LED stanowiła doskonałą oprawę dla wyjątkowych wydarzeń, takich jak spotkanie klientów ZF Aftermarket (Customer Summit) i „Śniadanie CEO”. Odbyły się one pierwszego dnia targów i zostały zorganizowane we współpracy z Messe Frankfurt.

Kolejnym kluczowym dla ZF Aftermarket elementem targów było zdobycie Nagrody Targów Automechanika za Innowacyjność w kategorii pojazdów użytkowych. Nagrodę przyznano nowej koncepcji systemowej marki Wabco – Turning Assistance System (TAS), czyli asystentowi obracania montowanemu w pojazdach użytkowych. Ponadto wraz z ZF [pro]Tech firma ZF Aftermarket zdobyła przyznawany przez czytelników tytuł Najlepszej Marki Warsztatowej PROFI 2022 w kategorii konceptów warsztatowych.  

Duży nacisk postawiono na wykorzystanie treści cyfrowych, co spotkało się z pozytywną reakcją publiczności, a tym samym potwierdziło skuteczność przepisu na sukces producenta części zamiennych. Koncentracja na transferze know-how w połączeniu z szerokim portfolio produktów i usług była odpowiednią kombinacją zarówno dla partnerów, interesariuszy i klientów – od dystrybutorów po warsztaty i operatorów flot.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2