strona główna Nowości rynkowe Philips Ultinon Pro3100
2023-04-19, ostatnia aktualizacja 2023-04-19 13:28

Philips Ultinon Pro3100

W większości przypadków zaletą ich jest brak polaryzacji, zatem nie trzeba się martwić o to, w którą stronę należy je zainstalować

Philips

W większości przypadków zaletą ich jest brak polaryzacji, zatem nie trzeba się martwić o to, w którą stronę należy je zainstalować

Philips Ultinon Pro3100 to nowa generacja żarówek sygnalizacyjnych wykonanych w technice LED (seria Pro3100 zastępuje starszą serię Pro3000). Są jaśniejsze i szybciej się włączają co poprawia bezpieczeństwo jazdy, czyni samochód bardziej widocznym i wyraźniej sygnalizuje manewry. Philips Ultinon Pro3100 są kompatybilne z wieloma modelami samochodów, a ich montaż nie sprawia problemów.

Podczas cofania, zatrzymywania się czy skręcania kierowcy muszą wysyłać jasne sygnały o zamierzonym ruchu pojazdu, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom dróg. Żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro3100 ułatwiają to zadanie dzięki odpowiedniej jasności.

Charakterystyczne, żywe światło wyróżnia się zarówno w dzień, jak i w nocy, niezależnie od pogody, umożliwiając wczesne rozpoznanie i szybszą reakcję. Żarówki LED Philips Ultinon Pro3100 zastosowane w światłach cofania lub w przeciwmgłowych oświetlają większy obszar, co ułatwia prowadzenie pojazdu.

W przeciwieństwie do żarówek konwencjonalnych nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, lecz wytwarzają światło natychmiast po włączeniu. Żarówki Philips Ultinon Pro3100 w specyfikacji festoon idealnie nadają się do oświetlania wnętrza samochodu, schowka czy tablic rejestracyjnych, zapewniając jasne, przyjazne dla oka światło.

Żarówki z serii Philips Ultinon Pro3100 są kompatybilne z szeroką gamą marek i modeli samochodów. Komponenty wysokiej jakości i zaawansowana technologia zarządzania ciepłem sprawiają, że mają one dłuższą żywotność niż ich żarowe odpowiedniki. W większości przypadków dodatkową zaletą jest brak polaryzacji, a zatem nie trzeba się martwić o to, w którą stronę należy je zainstalować.

Uwaga! Obowiązek sprawdzenia, czy korzystanie z żarówek typu LED retrofit jest zgodne z obowiązującymi lokalnymi wymogami prawnymi, spoczywa na nabywcach i użytkownikach.

Tagi

Philips  żarówka Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2