strona główna Aktualności Promocja pneumatycznych kluczy udarowych
2023-06-01, ostatnia aktualizacja 2023-06-01 14:26

Promocja pneumatycznych kluczy udarowych

Würth

W aktualnej ofercie elektronarzędzi marki Würth Polska znalazło się kilka pneumatycznych modeli w atrakcyjnych cenach, w tym wyjątkowo poręczny i solidny klucz udarowy DSS ½ ”.

Narzędzia pneumatyczne, dzięki prostszej konstrukcji, cechują się wyższą wytrzymałością i żywotnością niż elektronarzędzia o zasilaniu sieciowym czy akumulatorowym. Są lżejsze i poręczniejsze, co z kolei przekłada się na wydajność i komfort pracy. Klucz udarowy w wersji wykorzystującej sprężone powietrze pozwala wykonywać zadania przy minimalnym wysiłku i czasie.

Pneumatyczny klucz udarowy DSS ½” firmy Würth ma kompaktową budowę, lecz mimo swojego niewielkiego rozmiaru, posiada solidną aluminiową obudowę z wyprofilowanym chwytem i regulowanym przełącznikiem przepustnicy, który umożliwia wygodną obsługę zarówno dla osób lewo-, jak i praworęcznych. Jest niezastąpionym urządzeniem do demontażu i montażu połączeń w bardzo trudno dostępnych miejscach, gdzie niemożliwe jest zastosowania innych kluczy udarowych o typowej konstrukcji. Posiada optymalny stosunek mocy do masy — maksymalny moment odkręcający wynosi 610 Nm przy masie jedynie 1,15 kg. Dzięki 6-stopniowej regulacji mocy w lewo i w prawo z wygodną funkcją nawrotnika użytkownik może łatwo i precyzyjnie dostosować narzędzie do konkretnego zadania. Wlot powietrza można obracać w niemal w dowolnym kierunku, co zapewnia maksymalny komfort bez utrudnień wynikających z korzystania z przewodów powietrza.
Cena promocyjna to 880 zł netto.

Produkty są dostępne w e-sklepie: www.würth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Tagi

Würth  Klucz Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023