strona główna Nowości rynkowe Mio MiVue 955WD - ekstremalna wyrazistość nagrań 4K
2023-06-23, ostatnia aktualizacja 2023-06-23 13:53

Mio MiVue 955WD - ekstremalna wyrazistość nagrań 4K

Mio

Marka Mio, producent wideo rejestratorów wprowadza na rynek nowy zestaw kamer samochodowych Mio MiVue 955WD, nagrywający w rozdzielczości 4K!

Przednia kamera Mio MiVue 955WD oferuje nagrania w rozdzielczości 4K 2160P Ultra HD. Posiada ona także tryb HDR, który ułatwi nagrywanie obrazów po zmierzchu oraz w nocy. Dzięki dużemu sensorowi 1/1.8” oraz autorskiemu rozwiązaniu Mio Night Vision Ultra kamera jest w stanie uchwycić każdy szczegół na drodze, nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

Model MiVue 955WD posiada bardzo szybkie, zintegrowane Wi-Fi – dzięki aplikacji MiVue Pro App możliwe jest natychmiastowe sparowanie ze smartfonem za pomocą kodu QR oraz błyskawiczna transmisja danych.

Nowa kamera MiVue 955WD wyposażona jest w system ostrzegania przed odcinkowym pomiarem prędkości. Pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru. Wskazuje też ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o średniej prędkości na mierzonym odcinku. Dodatkowo Mio MiVue 955WD wysyła ostrzeżenia o  najbliższych fotoradarach. Jest to możliwe dzięki opatentowanej funkcji Mio Smart Alert.

Zestaw wyróżnia się nowoczesnym i futurystycznym designem. Kamera przednia posiada 2,7-calowy wyświetlacz LC IPS o wysokiej rozdzielczości.

Dzięki aktywnemu trybowi parkingowemu podtrzymywanemu przez zasilacz Smartbox III wideorejestrator automatycznie rozpoczyna nagrywanie, gdy tylko wykryje drgania bądź ruch. Oznacza to, że samochód jest w pełni zabezpieczony również podczas postoju.

Tylną kamerą zestawu jest model MiVue E60. Posiada on optyczny sensor Starvis & System RCW, który ostrzega kierowcę o kolizji wstecznej. Kamera ta wykorzystuje Starvis firmy Sony do nagrywania wideo o bardzo wysokiej szczegółowości.

Kamera Mio MiVue 955WD została zaprojektowana tak, aby jak najpełniej zintegrować się z wnętrzem samochodu. Jej niewielki i ergonomiczny kształt pozwala umiejscowić ją tak, aby nie rozpraszała uwagi kierowcy, np. za lusterkiem. Jako pierwsza kamera w portfolio Mio, MiVue 955WD wyposażona jest w funkcję komendy głosowej!

Zestaw dwóch kamer Mio MiVue 955WD kosztuje 1200 zł. Siostrzany model bez kamery tylnej – kamera Mio MiVue 955W – oferowana jest w cenie 999 zł. Więcej na www.mio.com
Tagi

Mio  Kamera 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2