strona główna Nadwozia Energooszczędny homologowany 7" reflektor główny LED EGC1
2023-07-05, ostatnia aktualizacja 2023-07-05 13:52

Energooszczędny homologowany 7" reflektor główny LED EGC1

WESEM

Nowa lampa dla fanów off road-u pojawiła się w sprzedaży. To firma WESEM poszerzyła swoje portfolio reflektorów drogowych o hermetyczny 4-funkcyjny reflektor główny przygotowany w pełni w technologii LED. Odpowiednik wielu reflektorów o wielkości 7 cali znajdzie zastosowanie zarówno w autach terenowych, motocyklach jak i amerykańskich klasykach.

Firma WESEM jest polskim producentem, który konsekwentnie poszerza asortyment produktów LED-owych. Na targach Automechanika we Frankfurcie odbyła się premiera nowego reflektora LED EGC1. Obecnie produkt jest już ogólnodostępny w sprzedaży.

- Właściciele samochodów terenowych od lat pytali nas o ofertę produktów LED do swoich samochodów. Doceniając klasę naszych reflektorów halogenowych, które od dawna kupowali i których wciąż używają, motywowali nas do poszerzania oferty lamp LED do ich aut. Jak widać skutecznie. Możemy pochwalić się nowoczesnymi produktami, które nie boją się ekstremalnych warunków, a także długodystansowych, turystycznych wypraw, gdzie odpowiednie oświetlenie jest jednym z niezbędnych elementów bezpiecznej i komfortowej jazdy
– mówi Tomasz Hajduk, wspólnik w firmie WESEM.
Do tej pory najbardziej znanymi i docenianymi przez użytkowników samochodów terenowych dodatkowymi lampami LED w ofercie tej firmy nadal są:

  • reflektory drogowe: FERVOR 180, FERVOR 220, CDC3,
  • lampy robocze: LEDF, CRV2, CRP1,
  • lampa cofania CRK2-AR.

Obecnie na rynku pojawiła się wyjątkowa nowość tego producenta – 4-funkcyjny reflektor główny LED do zabudowy w popularnym w wielu autach o rozmiarze 7 cali. Nowoczesny i o małym poborze energii reflektor posiada 4 funkcje światła:

  • mijania – 11W,
  • drogowe - 11W,
  • pozycyjne – 1,4W,
  • jazdy dziennej (DRL) – 5,5W.

Najczęściej na co dzień wykorzystywane światła do jazdy dziennej DRL pobierają tylko 5,5W!

Światło drogowe o liczbie cechowania 17,5 i zasięgu światła ok. 270 m pozwoli w optymalny sposób oświetlić drogę przed pojazdem i zapewnić kierowcy komfortowe warunki jazdy. Poprzez możliwość używania jednocześnie świateł drogowych i mijania (reflektor posiada homologację HCR) prowadzący pojazd ma jeszcze lepsze pole widzenia.

Biorąc do ręki ten reflektor możemy spodziewać się produktu charakteryzującego się:

  • dbałością o detale,
  • wytrzymałymi materiałami,
  • solidną konstrukcją.

EGC1 to reflektor do zabudowy przeznaczony do wielu samochodowych marek: Chevrolet Camaro (70-81), Ford Mustang (73-81), Jaguar XJ (68-92), Jeep Wrangler: TJ (97-06), CJ7 (76-86), JK (07-17), Land Rover Defender (od 1983), Łada: Niva 2121, Niva 2131, Mazda MX-5 (89-98), Suzuki Samuraj SJ (81-98) i wszędzie tam gdzie 7 cali się wpasowuje. Przeznaczony jest do montażu w miejscach fabrycznie przystosowanych lub do zabudowy w przednich wnękach pojazdu.

Produkt klasyfikuje się w średniej półce cenowej. Jest doskonałą alternatywą zarówno dla pionierskich reflektorów jak i tanich zamienników, które znacznie odbiegają klasą i jakością od oczekiwań użytkownika.

Kod wprowadzonego produktu: EGC1.55400

- Kończymy prace na wyczekiwanym ledbarem. Będzie dostępny w kilku opcjach o różnych strumieniach świetlnych i możliwościach montażu. Liczymy, że i tym razem uda nam się pozytywnie zaskoczyć fanów dobrego oświetlenia. To nie koniec niespodzianek w tym roku – zapowiada Tomasz Hajduk.

Tagi

Reflektor  lampa  Wesem Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2