strona główna Nowości rynkowe Denso rozszerzyło ofertę o 10 nowych sond lambda
2023-07-31, ostatnia aktualizacja 2023-07-31 10:43

Denso rozszerzyło ofertę o 10 nowych sond lambda

Fot. Denso

Zaawansowane technologicznie sondy lambda pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. Denso jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond lambda spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda Denso dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem) jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie). Więcej informacji o sondach lambda można znaleźć na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela firmy Denso.

Denso Aftermarket rozszerzyło ofertę o 10 nowych sond lambda, które mają łącznie 745 zastosowań w ponad 15,5 mln pojazdów. Nowe numery katalogowe zastępują 64 numery części OE i mają 745 zastosowań w pojazdach takich marek, jak Audi, Chrysler, Dacia, Hyundai, Jeep, Kia, Nissan, Renault, Seat, Skoda i VW. Szczegółowe informacje o nowych czujnikach tlenu są już dostępne w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc.

 

 

Tagi

Denso  sonda 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2