strona główna Aktualności Innowacje Bosch na targach IAA Mobility 2023
2023-09-01, ostatnia aktualizacja 2023-09-01 14:16

Innowacje Bosch na targach IAA Mobility 2023

Bosch

Podczas targów IAA Mobility 2023 w Monachium firma Bosch zaprezentuje szereg innowacji dla mobilności opartej na oprogramowaniu. Będą to zarówno komponenty, jak i rozwiązania programowe i inne zaawansowane usługi, w tym wykrywanie dźwięku przestrzennego opartego na wideo. Bosch zaprezentuje je w hali B3 na stoisku D10.

Konferencja prasowa Boscha z udziałem dra Stefan Hartung, prezesa zarządu Robert Bosch GmbH oraz dra Markusa Heyn, członka zarządu i prezesa Bosch Mobility – odbędzie się w poniedziałek, 4 września 2023 r., w godz. 11:20-11:40 na stoisku D10 w hali B3 i będzie transmitowana na żywo w witrynie Bosch Media Service.

Ponadto firma Bosch zaplanowała podczas IAA liczne panele z ekspertami, m.in.:

  • środa, 6 września, 10:00-10:15 na scenie głównej: „Życie w ruchu – dlaczego zrównoważona mobilność to coś więcej niż tylko technologia” – dr Stefan Hartung, prezes zarządu Robert Bosch GmbH;
  • czwartek, 7 września, 11:15-11:30 na scenie głównej: „Wytyczanie drogi do scentralizowanych architektur i pojazdów opartych na oprogramowaniu” – dr Mathias Pillin, Bosch Mobility;
  • czwartek, 7 września, 15:00-15:45 na scenie żółtej: „Mobilność oparta na oprogramowaniu umożliwia zupełnie nowe doświadczenie w poruszaniu się pojazdem” – Mariella Minutolo, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i członek zarządu ETAS GmbH oraz Stephan Stass, wiceprezes wykonawczy ds. inżynierii i układów hamulcowych oraz członek zarządu Chassis Systems Control, Robert Bosch GmbH.

Targi IAA Experience w IAA Open Space w centrum Monachium będą otwarte od 5 do 9 września 2023 r. w godzinach 10:00–20:00. W niedzielę, 10 września 2023, IAA Experience będzie otwarte do godziny 17:00.

  • Podczas targów IAA zostanie zaprezentowany nowy Performance Line SX i inne produkty Bosch eBike Systems. Produkty będzie można wypróbować na rowerowym torze testowym w parku Englischer Garten w Monachium. Ponadto eksperci Bosch eBike będą dostępni w Open Space na Odeonsplatz.
  • W ramach moveID, wspólnego projektu Bosch i „Gaia-X 4 Future Mobility”, zostanie przeprowadzona demonstracja na żywo z udziałem dwóch pojazdów elektrycznych. MoveID po raz pierwszy przedstawi aplikację MOBIX, która umożliwia użytkownikom anonimowe parkowanie i ładowanie w dowolnym miejscu zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych. Zaprezentuje również nowatorskie usługi w zakresie mobilności i możliwości biznesowe stworzone dzięki wykorzystaniu zdecentralizowanych technologii.


Tagi

Bosch 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2