strona główna Wyposażenie Nowe modele lamp Osram LEDinspect
2023-09-14, ostatnia aktualizacja 2023-09-14 14:29

Nowe modele lamp Osram LEDinspect

Fot. Osram

W portfolio lamp LEDinspect marki Osram znajdują się dwa przenośne urządzenia, które precyzyjnie doświetlą każdy zakamarek komory silnika.

Ważąca 840 gramów lampa LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light to świetne rozwiązanie do równoczesnego oświetlenia całej powierzchni pod maską samochodu, ale nie tylko. Możliwość obracania części świecącej o 360o umożliwia ustawienie kąta padania światła do potrzeb użytkownika i wykonywanej pracy. Lampa może pracować przez ok. 4,5 h, w dwóch trybach: emitując wysoki strumień świetlny – 1200 lumenów lub niski – do 600 lumenów, co dodatkowo pozwala dopasować ją do własnych preferencji. Jej maksymalna długość to aż 1,8 m, dzięki czemu można jej używać w zdecydowanej większości modeli samochodów. Jak wszystkie lampy serii LEDinspect, Rechargeable Underbonnet Light, wykonana jest bardzo solidnie, a odpowiednie klasy odporności (IP65 / IK07) pozwalają na pracę w wymagających warunkach.

LEDinspect Utility 1000 to lampa, która może osiągać maksymalny strumień świetlny wynoszący aż 1000 lumenów. Wiele funkcji ustawień kąta świecenia (180o zgięcia i 360o obrotu) pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i zapewnia elastyczność. Dzięki długości 500 mm może oświetlać nie tylko całą komorę silnika, lecz także świetne nada się do pracy przy podwoziu czy w kabinie. W zależności od trybu pracy, lampa może pracować od 2,5 do nawet 5,5 h. W zestawie dołączone są dwa zasilacze i wtyczki sieciowe.

 

Tagi

Osram  Lampy 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2