strona główna Nowości rynkowe Zawieszenia tubingowe Bilsteina do BMW E46
2023-09-18, ostatnia aktualizacja 2023-09-18 09:59

Zawieszenia tubingowe Bilsteina do BMW E46

Fot. Bilstein

BMW E46 należy do grupy pojazdów cieszących się niezmiennie dużym  wzięciem od chwili ich wprowadzenia na rynek. Do modelu tego dostępnych jest też dużo elementów tuningowych, dzięki którym łatwo poddać go personalizacji. Chętnie modyfikowane jest np. zawieszenie, które nie tylko nadaje pojazdowi bardziej sportowy wygląd, ale także poprawia właściwości jezdne. Jedną z firm, która oferuje zwolennikom takich modyfikacji wysokiej jakości zawieszenia sportowe, jest Bilstein.

W ofercie firmy są zarówno podstawowe zawieszenia sportowe, jaki bardziej zaawansowane, gwintowane wersje zestawów przeznaczone do wszystkich wersji E46 - sedanów, coupé, kabrioletów, kombi i wersji compact.

Sportowe zawieszenie Bilstein B12 Sportline obniża pojazd od 45 do 50 mm z przodu i od 20 do 25 mm z tyłu, w zależności od wariantu E46 i wersji silnikowej. Z kolei zestaw B12 Pro-Kit obniża auto o ok. 30 mm z przodu i o ok. 20-25 mm z tyłu. Oba warianty zawieszeń zostały opracowane z myślą o kierowcach, którzy oczekują bardziej sportowego wyglądu i lepszych właściwości jezdnych bez uszczerbku dla komfortu jazdy.

Zawieszenia gwintowane BMW E46 są również dostępne w dwóch wersjach dla różnych wymagań. W zależności od wariantu E46 i silnika, zawieszenie gwintowane B14 umożliwia indywidualną regulację wysokości pojazdu przez obniżenie przodu od 35 do 55 mm i tyłu od 25 do 40 mm. Zawieszenie B16 to jeszcze wyższy poziom zaawansowania – oferuje podobne możliwości, jak B14, ale ma jeszcze możliwość regulacji w zakresie odbicia i dobicia. Oba zawieszenia gwintowane Bilsteina zapewniają lepszą dynamika jazdy i bardziej sportowe wrażenia z jazdy.

Dla wybranych wersji BMW E46 Bilstein oferuje najbardziej zaawansowane zawieszenie EVO R do zastosowania w sporcie. To wyjątkowy, ręcznie wykonywany zestaw, który pozwala uzyskać łącznie 100 różnych wariantów konfiguracji (wysokości oraz regulacji odbicia i dobicia osobno).Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2