strona główna Aktualności Shell Helix nagrodzone złotym Laurem Konsumenta
2023-12-18, ostatnia aktualizacja 2023-12-18 15:31

Shell Helix nagrodzone złotym Laurem Konsumenta

Fot. Shell

Marka olejów silnikowych Shell Helix zdobyła kolejny złoty Laur w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług „Laur Konsumenta”. Godłem w kategorii oleje silnikowe i środki smarne została wyróżniona już po raz dziewiąty z rzędu!

Godło złoty Laur Klienta przyznawane jest przez konsumentów, którzy biorą udział w ogólnopolskim konkursie badającym popularność produktów i usług. Nagroda odzwierciedla poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całym kraju. Przeprowadzany od 20 lat konkurs Laur Konsumenta/Laur Klienta jest jedną z pierwszych certyfikacji firm na podstawie zbiorowej rekomendacji konsumentów i użytkowników. W ramach plebiscytu co roku badanych jest ponad 500 kategorii produktów oraz usług. Opinie zbierane są za pomocą sondowania telefonicznego, internetowego oraz ankiet opartych na wskazaniach spontanicznych, z pytaniami otwartymi, bez podpowiedzi.

Jak wynika z badań organizatorów, Laur Konsumenta jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych wyróżnień oraz jednym z dwóch godeł promocyjnych, które w zdecydowanie największym stopniu przekonują do zakupu. W tegorocznym plebiscycie marka Shell Helix ponownie zwyciężyła wśród olejów silnikowych i środków smarnych, zdobywając 28% głosów oddanych w tej kategorii.

Uzyskany właśnie złoty Laur Konsumenta 2024 to już 17. wyróżnienie z serii Laur Klienta/Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. W 2023 roku oleje Shell do samochodów osobowych zdobyły też znak „Dobra Marka”, a dostępny w gamie Shell Helix olej do pojazdów hybrydowych Shell Helix Hybrid został wyróżniony w plebiscycie branżowego magazynu „Autoexpert”.

Oceny i opinie polskich konsumentów pokrywają się z wyborami producentów pojazdów. Oleje Shell Helix mają aprobaty i rekomendacje najważniejszych producentów samochodów na świecie. W wielu przypadkach są wybierane na tzw. „fabryczne zalanie”. Ze środków smarnych Shell Helix korzystają także fabryczne zespoły startujące w sportach motorowych, na przykład BMW Motorsport, rywalizujące m.in. w wyścigach samochodów turystycznych DTM. Doświadczenia zebrane na torach, w ekstremalnych warunkach, wykorzystywane są następnie w produktach Shell przeznaczonych dla samochodów osobowych.

- Współpracujemy z wieloma wiodącymi markami, dla których tworzymy oleje. (…) Odpowiadając na zmiany na rynku motoryzacyjnym i analizując, jaka przyszłość czeka motoryzację, przygotowujemy się również na nadchodzące wymagania branży. W ofercie mamy oleje silnikowe przeznaczone dla pojazdów z napędem hybrydowym, a wkrótce również w naszym kraju dostępne będą środki smarne i płyny przygotowane z myślą o samochodów elektrycznych – mówi Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Tagi

Shell  Olej 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2