strona główna Nowości rynkowe 39 nowych części termicznych Denso
2024-02-01, ostatnia aktualizacja 2024-02-01 13:44

39 nowych części termicznych Denso

Fot. Denso

Denso Aftermarket rozszerzyło program części do układów termicznych o 39 nowych numerów katalogowych, które zastępują 56 numerów części OE.

Rozszerzenie składa się z 21 sprężarek, 5 intercoolerów, 4 chłodnic oleju, 3 wentylatorów chłodnicy, 3 dmuchaw kabinowych, 2 rdzeni nagrzewnicy i 1 chłodnicy. Nowe części mają łącznie 447 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroën, Fiat, Nissan, Peugeot i Renault. Szczegółowe informacje o nowych częściach i pełna lista zastosowań są już dostępne w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc.

Doświadczenie Denso w zakresie części termicznych sięga lat 50. XX wieku. Jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe, wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Zapoczątkowało to drogę pełną innowacji, którą firma podąża do dziś, specjalizując się w dziedzinie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Części termiczne Denso są montowane jako części OE przez wiele głównych marek motoryzacyjnych; znajdują też zastosowanie w licznych rozwiązaniach domowych i przemysłowych.

Obecnie oferta Denso w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje: chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji oraz oleje sprężarkowe.

Więcej informacji o częściach Denso do układów termicznych można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela Denso.

Tagi

Denso 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2