strona główna Aktualności Akademia Młodego Mechanika On Tour 2024
2024-02-19, ostatnia aktualizacja 2024-02-19 14:42

Akademia Młodego Mechanika On Tour 2024

Mistrzostwa Mechaników

26 lutego 2024 r. rozpoczyna się niezwykłe przedsięwzięcie – Edukacyjna Trasa Akademii Młodego Mechanika On Tour. To wyjątkowa podróż przez Polskę, której celem jest Łączenie pasjonatów mechaniki i promowanie wiedzy o motoryzacji w inspirujący sposób.

Podczas przejazdu On Tour zespół Akademii z udziałem Partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odwiedzi uczniów, nauczycieli i Ambasadorów Mistrzostw Mechaników, by dzielić się pasją do motoryzacji. Podczas tygodniowej trasy nie zabraknie atrakcji i wyzwań.

Zespół wyruszy w Polskę 26 lutego z Garażu Grzegorza Dudy w Ryglicach, by 1 marca dotrzeć do przystani docelowej w Gdańsku. Przystanki na trasie to między innymi Ryglice, Tarnów, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Orzesze, Opole, Wrocław, Łódź, Warszawa, Gostyń, Trzcianka, Poznań, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Toruń, Gdańsk.

Akademia Młodego Mechanika On Tour to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nie zabraknie atrakcji. Jedną z atrakcji będzie Duda Challenge przygotowany przez Grzegorza Dudę, Głównego Ambasadora i współtwórcę Akademii Młodego Mechanika, wielokrotnego mistrza w rajdach oraz gospodarzą programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanałach TikTok, YouTube, Facebook i Instagram z konkursami oraz niespodziankami dla widzów i fanów Akademii Młodego Mechanika. Wszystkie treści będą dostępne w mediach społecznościowych zarówno w trakcie jak i po zakończeniu trasy.

Pierwsza akcja do, której zaprasza organizator, nazywa się MOTO SONDA i polega na przeprowadzeniu przez szkoły, które biorą udział w Mistrzostwach Mechaników, szybkiej, 3-minutowej sondy w dowolnym formacie, złożonej z pięciu pytań obowiązkowych:

  • Dlaczego warto wystartować w OMM albo MIT?
  • Kogo najbardziej lubisz w Internecie?
  • Co jest Twoją pasją? I dlaczego motoryzacja?
  • Co będziesz robić za 2,5 roku o tej porze?
  • Na co byś wydał 100k, gdybyś musiał zdecydować w ciągu 10 sekund?

Premiowane będą: kreatywność odpowiedzi, zarówno w treści, jak i formie oraz poczucie humoru. Jury w składzie: Adrian Dekowski, Grzegorz Duda + goście ogłosi zwycięzców podczas trasy AMM ON TOUR 1. Najlepsza szkoła zostanie odwiedzona przez zespół Akademii podczas AMM ON TOUR 2. Oprócz tego przewidziane są dla uczestników zabawy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia w postaci linku do wetransfera przyjmowane są do 23.02.2024. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2