strona główna Wyposażenie Tool Box V10, Tool Box V09 - zestawy ułatwiające obsługę silników z paskami pracującymi w oleju
2024-04-09, ostatnia aktualizacja 2024-04-09 09:28

Tool Box V10, Tool Box V09 - zestawy ułatwiające obsługę silników z paskami pracującymi w oleju

Tool Box V10, Tool Box V09-  zestawy narzędzi zaprojektowane do silników z paskiem pracującym w oleju

Continental

Tool Box V10, Tool Box V09- zestawy narzędzi zaprojektowane do silników z paskiem pracującym w oleju

Pracujący w oleju pasek wytwarza mniejsze tarcie, co pozwala na płynniejszą oraz wydajniejszą pracę silnika. Stąd wielu producentów pojazdów stosuje tę technologię wprowadzając na rynek swoje modele w milionach egzemplarzy. Jednakże prace nad tym układem są niezwykle czasochłonne. Po raz pierwszy w ofercie Continental pojawiają się dwa zestawy narzędzi zaprojektowane do silników z paskiem pracującym w oleju. Umożliwiają one skuteczną i bezpieczną wymianę paska rozrządu oraz jego prawidłowe ustawienie zgodnie ze specyfikacjami producenta pojazdu, nawet w ograniczonej przestrzeni.

Tool Box V09 zawiera wszystkie narzędzia wymagane do pracy przy silnikach Ford 1.0l EcoBoost, Ford 2.0l EcoBlue oraz jednostkach 1.2l PureTech Opla lub Grupy PSA. Tool Box V10 to zestaw uzupełniający, zawierający „wzmacniacz” momentu obrotowego, który wymagany jest w niektórych silnikach EcoBoost Forda. W tych jednostkach konieczne jest użycie zwiększonego momentu obrotowego do dokręcenia śruby koła pasowego wału korbowego.

Poza „wzmacniaczem” momentu zestaw zawiera on również płytki ustalające, śruby mocujące, ramię podtrzymujące oraz wzmocnione nasadki. W zestawie dostępna jest również niezbędna do mocowania ramienia dźwigni bloku silnika płytka dystansowa.

Silniki, w których zastosowano paski pracujące w oleju można znaleźć pod maską milionów pojazdów poruszających się po europejskich drogach, które trafiają do warsztatów w celu bieżącej obsługi. Narzędzia z zestawów narzędziowych umożliwiają mechanikom łatwiejsze, bezpieczne i efektywne prowadzenie prac na najwyższym poziomie, zgodne ze specyfikacjami producenta pojazdu. Pozwala to na efektywniejsze gospodarowanie czasem oraz końcową satysfakcje klientów.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2