strona główna Nowości rynkowe Promocja klocków hamulcowych Ferodo Fuse+
2024-04-24, ostatnia aktualizacja 2024-04-24 10:16

Promocja klocków hamulcowych Ferodo Fuse+

Inter Cars

Zaprojektowane w Centrum Technicznym Ferodo Chapel-en-les-Frith w Wielkiej Brytanii i wyprodukowane zgodnie ze standardami OE w fabrykach Ferodo w Europie, klocki hamulcowe w technologii Fuse+ są wykonane z nowego, zaawansowanego technologicznie materiału ciernego, którego opracowanie zajęło trzy lata.

Łączy on w sobie wysoką skuteczność hamowania materiałów o niskiej zawartości stali i wysoki komfort organicznych materiałów NAO. Mieszanka cierna tych klocków hamulcowych zawiera kombinację ponad 20 precyzyjnie dobranych komponentów, co zapewnia niezrównaną skuteczność hamowania bez tradycyjnych wad, takich jak hałas, skrócona żywotność klocka i tarczy czy nadmierne pyleni. Dodatkową zaletą klocków w technologii Fuse+ jest wyjątkowa technologia Ferodo Eco Friction o zerowej zawartości miedzi, która dodatkowo zmniejsza pylenie i emisję zanieczyszczeń o 60%.

Klocki w technologii Fuse+ to kolejny punkt w 125-letniej historii przełomowych innowacji marki Ferodo, która kontynuuje tradycję wprowadzania technologii OE na rynek części zamiennych. Oferta obejmuje 70 referencji do 59,7 mln pojazdów. Każdy klocek hamulcowy jest dostarczany w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do szybkiego i łatwego montażu.
Aby uzyskać najlepszą wydajność, klocki hamulcowe powinny być montowane wraz z tarczami hamulcowymi Ferodo, ponieważ tarcze innej firmy mogą cechować się znacznie niższą jakością metalurgii i obróbką, a to może negatywnie wpływać na rozpraszanie ciepła, trwałość klocka i tarczy, wyczucie pedału, hałas podczas pracy i bezpieczeństwo.

Obecnie trwa promocja na produkty Ferodo w sieci sprzedaży Inter Cars SA. Przy zakupie klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych można wygrać bony Pluxee.

Promocja ważna jest od 2 kwietnia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku.

Więcej informacji można uzyskać u przedstawiciela handlowego, w sieci sprzedaży Inter Cars, poprzez Katalog Online i Inter Cars e-Catalog.
Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2