strona główna Wydarzenia NOVOL sponsoruje rajdowców
2012-05-18, ostatnia aktualizacja 2012-05-18 11:07

NOVOL sponsoruje rajdowców

Grzegorz Zengota

Fot. NOVOL

Grzegorz Zengota

Firma NOVOL współpracuje w sezonie 2012 z rajdową załogą stacji TVN Turbo – kierowcą Łukaszem Byśkiniewiczem (Wyścigowym Mistrzem Polski 2010 i 2011) oraz pilotem Maciejem Wisławskim (wielokrotnym mistrzem Polski, mającym także tytuł Rajdowego Mistrza Europy z Krzysztofem Hołowczycem). Byśkiniewicz i Wisławski wspólnie prowadzą program „Auto-Sport” w kanale TVN Turbo.

Zespół wystartuje w pucharze Fiesta Sport Trophy 2012 rozgrywanym w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – najbardziej prestiżowego cyklu wyścigów w naszym kraju. Byśkiniewicz i Wisławski pojadą Fordem Fiesta R2 zaprojektowanym w Wielkiej Brytanii przez firmę M-Sport, która przygotowuje auta WRC dla Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

NOVOL nadal prowadzi też program Classic Car i współpracuje z miesięcznikiem „ClassicAuto” jako tytularny sponsor cyklu wyścigowego NOVOL ClassicAuto Cup. Biorą w nim udział polscy pasjonaci aut klasycznych – zarówno old-, jak i youngtimerow. Na każdym wyścigu zjawia się od 90 do 140 pojazdów.

Czwarty sezon z rzędu NOVOL współpracuje ponadto z żużlowcem Grzegorzem Zengotą (CKM Włókniarz Częstochowa). Zengota otrzymał w tym roku powołanie do kadry Polski na Indywidualne Mistrzostwa Europy w Żużlu.

Szczegółowe informacje na temat inicjatyw sponsorskich firmy NOVOL zamieszczono na stronie internetowej http://sponsoring.novol.pl/.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2