strona główna Nowości rynkowe RunOnFlat nowej generacji
2009-08-26, ostatnia aktualizacja 2009-09-29 10:41

RunOnFlat nowej generacji

RunOnFlat nowej generacji

RunOnFlat nowej generacji

Nowy Mercedes E-Klasa wyposażony jest w kompleksowy, zaawansowany pakiet bezpieczeństwa, obejmujący technologię opon Goodyear RunOnFlat nowej generacji. Ulepszona pod kątem komfortu jazdy opona RunOnFlat pozwala na kontynuację jazdy po przebiciu i oferuje wiele korzyści kierowcom oraz pasażerom.

W 2008 roku Goodyear sprzedał ponad 2,5 miliona opon typu RunOnFlat. Osiągnięto przełom w technologii ich produkcji, tak, że klienci nie zauważą już żadnej różnicy między nimi a standardowymi oponami.

Goodyear blisko współpracuje z producentami samochodów w trakcie projektowania przez nich nowych modeli. Mercedes E-Klasa to samochód tradycyjnie oferujący bardzo wysoki komfort. Mercedes-Benz nie zaakceptowałby żadnych ustępstw w zakresie komfortu oferowanego w swoich samochodach. Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric ROF do samochodów Mercedes E-Klasa gwarantują również doskonałe parametry w zakresie oporu toczenia, dzięki czemu zmniejsza się zużycie paliwa oraz emisja CO2.

Innowacje firmy Goodyear wyznaczają standardy motoryzacyjne już od ponad 100 lat. Goodyear jest pionierem w innowacyjnej technologii bezpieczeństwa znanej jako RunOnFlat, pozwalającej kierowcy na kontynuowanie jazdy z przebitą oponą. Goodyear jest wiodącym w świecie producentem opon ROF, stosowanych w wielu modelach BMW, wielokrotnie nagradzanym Mini, wysokiej klasy samochodach Mercedes-Benz, Opel i innych markach. W związku ze współpracą prowadzoną przez inżynierów Goodyear z producentami samochodów planowane jest wprowadzenie opon RunOnFlat w kolejnych samochodach – obecnie prowadzonych jest ponad 100 projektów związanych z tą technologią.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2