strona główna Wydarzenia Mobil Delvac Strong Traker 2014
2014-07-01, ostatnia aktualizacja 2014-07-01 06:02

Mobil Delvac Strong Traker 2014

W zawodach otwierających V edycję cyklu Mobil Delvac Strong Traker wzięło udział kilkudziesięciu kierowców, wśród nich uczestnicy Mistrzostw Polski w armwrestlingu.

Impreza odbyła się 28 czerwca jako jedna z atrakcji 12. Międzynarodowego Zlotu Kierowców Aut Ciężarowych K.A.C. w Deszcznie. W tej edycji przeprowadzono dwie nowe konkurencje: Krążek Heraklesa i Sopel Pana.

Najsilniejszym kierowcą a jednocześnie zwycięzcą pierwszego turnieju z cyklu Mobil Delvac Strong Traker został Marcin Dudek ze Świebodzina. Drugie miejsce zajął Wiesław Rzanny, a trzecie – Paweł Lasota.

Kolejna runda zawodów została zaplanowana na wrzesień w Warszawie (podczas 14. Targów Inter Cars). Organizatorem turnieju jest ExxonMobil Poland.