strona główna Nowości rynkowe Nowości firmy Valeo
2019-08-14, ostatnia aktualizacja 2019-08-14 12:42

Nowości firmy Valeo

Firma Valeo wprowadziła do sprzedaży nowe referencje w kilku grupach asortymentowych.

Na uwagę zasługuje m.in. rozwinięcie oferty elektroniki samochodowej oraz nowe zestawy sprzęgieł z kołami dwumasowymi (FullPack DMF) przeznaczone do aut azjatyckich.

Firma poszerzyła ofertę czujników o 30 referencji do wału korbowego, rozrządu i poziomu oleju. Nowością są zestawy FullPack DMF (koło dwumasowe i sprzęgło) przeznaczone do pojazdów marek Kia i Hyundai, a także FullPack DMF do samochodów marki Toyota, wyposażonych w silnik D4D.

Pojawiło się 70 nowych intercoolerów, 20 zestawów wycieraczek z serii Silencio i SWF (w tym modele Aquablade przeznaczonego do najnowszego Forda S-MAX). Portfolio podnośników szyb do samochodów osobowych i ciężarowych uzupełniło 40 nowych referencji.

Firma Valeo przygotowała także nową grupę asortymentową: dźwignie zmiany biegów. Na początek wprowadzono kilka referencji do pojazdów marki Renault.

Nowości wzbogaciły także ofertę elementów układu hamulcowego Valeo: 50 nowych referencji klocków hamulcowych linii Premium, 20 referencji klocków linii First, a także 67 malowanych tarcz hamulcowych (w tym 18 ze zintegrowanym łożyskiem).

W dziale chłodzenia i klimatyzacji ofertę rozbudowano o 7 kompresorów, 7 skraplaczy oraz 7 nagrzewnic.

Asortyment oświetlenia uzupełniono o 14 lamp przeznaczonych do samochodów osobowych oraz 17 referencji oświetleniowych do pojazdów ciężarowych.

Nowościami są także: 9 filtrów powietrza, 5 filtrów oleju oraz 6 filtrów paliwa przeznaczonych do silników Diesla.

 • 2019-08-15 22:06

  Dość smrodu z Valeo

  Krzysztof Janda

  Na uwagę zasługuje to, że Valeo truje mieszkańców Skawiny i nie zamierza tego zmienić.

  skomentuj

 • 2019-09-05 14:40

  Witajcie!

  Tomek Doradca Valeo

  W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. Tomek Doradca online Valeo Polska

  skomentuj


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2