strona główna Artykuły Informacja prasowa

Artykuły Informacja prasowa

 • AP Expert 2022 - czwarty test wiedzy

  2022-06-30 14:27

  1 lipca zostanie uruchomiony przedostatni, czyli czwarty z pięciu testów wiedzy on-line. Dostępny będzie przez pięć dni na platformie www.apexpert.pl dla zarejestrowanych uczestników. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze zaliczonych trzech testów, przystąpienie do czwartego może być elementem kluczowym, by móc awansować do finału.

  więcej

 • Repxpert i Bilstein udostępniają filmy o zawieszeniu pneumatycznym

  2022-06-30 13:24

  Wbrew pozorom wymiana zawieszenia pneumatycznego nie jest skomplikowaną czynnością i poradzi sobie z tym większość mechaników. Należy jednak przestrzegać kilku fundamentalnych zasad i zachować kolejność poszczególnych etapów.

  więcej

 • Automechanika Innovation Awards

  2022-06-30 11:50

  Zgłoszone produkty są teraz badane i oceniane przez niezależne jury ekspertów według następujących kryteriów: stopień innowacyjności, doskonałość rozwiązania, funkcjonalność, łatwość obsługi, korzyści dla użytkownika, efektywność kosztowa, znaczenie dla rynku wtórnego, bezpieczeństwo, trwałość i jakość, a także wkład w ochronę klimatu.

  więcej

 • Podróż z bagażnikiem rowerowym. O czym należy pamiętać?

  2022-06-29 10:31

  Trwają wakacje, a to oznacza zwiększoną liczbę wyjazdów z rowerami na bagażniku. Firma Steinhof przypomina, o czym należy pamiętać podczas jazdy z takim akcesorium.

  więcej