2019-08-22, ostatnia aktualizacja 2019-08-22 13:22

ProfiRacing Cup

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

ProfiRacing Cup to projekt stworzony z myślą o członkach sieci ProfiAuto Serwis. Jego głównym założeniem jest przekazanie wiedzy o trendach i nowościach na rynku motoryzacyjnym.

Jest to także okazja do wymiany informacji i doświadczeń między przedstawicielami ProfiAuto Serwis z Polski, Czech i Słowacji. W ramach wydarzenia organizowane są szkolenia oraz prezentacje sprzętu i najnowszych technologii. Stałym punktem programu jest jazda supersamochodami w towarzystwie utytułowanego pilota rajdowego Macieja Wisławskiego.

W trzeciej edycji projektu ProfiRacing Cup uczestniczyło ponad stu przedstawicieli serwisów samochodowych. Spotkanie odbyło się na torze wyścigowym Autodrom Jastrząb.

Pierwszy dzień poświęcony był na szkolenia. Drugiego dnia uczestnicy przenieśli się na Autodrom Jastrząb aby wziąć udział w rywalizacji o puchary i przetestować supersamochody. Mogli przejechać się m.in. 670-konnym Ferrari 488 GTB, Skodą 130RS, Subaru WRX STi oraz maluchem Trophy.

Tegoroczną nowością była Akademia Driftu, czyli szkolenia z prowadzenia samochodu w głębokim poślizgu i prawidłowego balansowania ciężarem pojazdu. Sprawdzianem z pracy zespołowej stał się twin car, czyli samochód z dwoma silnikami i dwoma przodami. Podczas ProfiRacing Cup 2019 został zaprezentowany również DemoVan ProfiAuto.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już we wrześniu.

Więcej informacji: www.profiauto.plWasi dostawcy

Podobne

Polecane